Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

Zájezdy - CK REDOK - Poznávací zájezdy do evropských a exotických destinací

Zpátky ke kořenům

Na zemi, kterou Vám představíme je výjimečný to, že většina zvířat a přírody se nikde jinde nevyskytuje, než právě zde a proto je to pro turisty velmi lákavé místo. Příroda se zde totiž vyvíjí mnoho milionů let a to velmi odlišně, než kde jinde. Zkušení cestovatelé již možná poznali, že je řeč o Madagaskaru, zemi posvátných jezer, tropických deštných pralesů a lemurů. Vykoupat se můžete v průzračné a nádherné vodě Indického oceánu. Zaleťte si za netradiční exotikou do země, kam se málokdo podívá.

Co můžete navštívit

Navštívit můžete město Antananarivo a prohlédnout si zde Staré město s velmi originální architekturou a seznámit se s každodenním životem obyvatel. Uvidíte i Palác královny a Palác premiéra a prohlédnete si krajinu rýžových polí. V Antisirabe, což je bývalé lázeňské městečko s množstvím termálních pramenů se zase seznámíte s místní kulturou a uvidíte na vlastní oči, jak se zpracovávají polodrahokamy. V Amostře Vás jistě překvapí pozoruhodně vyřezávané balkony a v městečku Ambalavao ruční výroba papíru.

Není to nemožné

Pokud toužíte objevit kouzelný Madagaskar, pak tak učiňte s cestovní kanceláří Redok, která vás bezpečně dopraví na místo a se kterou budete mít k dispozici českého delegáta, který vám zajistí ubytování, stravu i prohlídky. Odkaz na zájezd: exotická dovolená - Madagaskar - Madagaskar země lemurů, baobabů a koupání v Indickém oceánu.

Typy zájezdů
Vyhledat zájezd
a

a

TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací
E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit