Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

Zájezdy - CK REDOK - Poznávací zájezdy do evropských a exotických destinací

Věřte nebo ne, na Vánoce se těší nejen děti, ale i dospělí. Mají sice o těchto svátcích opravdu napilno, ale měli by se umět zastavit a vymanit se z běhání po nákupech, pečení cukroví a úklidu. Každý bude argumentovat, že doma to rozhodně nejde, tak co to zařídit pro tentokrát jinak?

Vyrazte si na výlet

Že takové nákupy ve vánočním Londýně, procházka po Římě nebo trhy v Madridu, když u nás sněží jsou jen divokou fantazií? Vůbec ne! Stačí se podívat na stránky naší cestovní kanceláře Redok: http://www.redok.cz/adventni-zajezdy/ a zjistíte pravý opak. Zaleťte si tedy do Londýna na vánoční nákupy na Oxford street. Je úplně jedno, kolik let vám je, jasné je jediné, předvánoční Londýn vás zcela jistě dostane a vtáhne do úžasné atmosféry, která tu v tento čas panuje. A kde jinde se můžete seznámit s tisíciletou historií lépe než na Svatopetrském náměstí ve Vatikánu, kde je mimo jiné i obrovský vánoční strom. Na největších trzích ve španělském Madridu pak nakoupíte dárky celé rodině a přijedete tak nadšení, že to příští rok budete chtít jistě zopakovat.

Advent, který bude jiný

Každá země má advent maličko jiný. Zvyky a tradice jsou různé a vy je můžete vidět na vlastní oči, pokud se do dané země podíváte a osobně ji navštívíte. Život žijete jen jednou, tak neváhejte a odjeďte s naší cestovní kanceláří Redok zažít tak trochu jiný advent:  adventní zájezdy.

Typy zájezdů
Vyhledat zájezd
a

a

TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací
E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit