Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

Zájezdy - CK REDOK - Poznávací zájezdy do evropských a exotických destinací

Když v dnešní době jedete na dovolenou, většinou skončíte v jednom z přeplněných turistických center a turisté jsou zkrátka všude, kam se podíváte. Sníte o dovolené v některé z exotických zemích jako je například Mexiko, a přitom poznat denní život místních obyvatel, místa, kam chodí po práci na večeři nebo jak tráví svůj volný čas? Objevte s námi opravdové, nefalšované Mexiko.

 

Oslňující pouštní krajina, opuštěné ruiny z pálených cihel, bájné pyramidy, nádherné deštné pralesy, nespoutané vodopády Agua Azul, pověstná sopka Popocatépetl ale i usměvaví lidé, oslavy a společenské události, úcta k rodině, mexický temperament: to je dnešní Mexiko.


Aquapark Azul Chiapas, možnost skvělého koupání Aquapark Azul Chiapas, možnost skvělého koupání

 

Opěvované Mexiko

Není divu, že právě tato země byla opěvována v písních mnoha umělců. V České republice například ve známém songu od Michala Tučného: „Všichni jsou už v Mexiku“. A proto, pojeďte i vy! Vydejte se vstříc nezapomenutelným zážitkům v romantické, ale i drsné přírodě nebo ve víru zdejších měst. Navštivte muzea Indiánů, poznejte, jak žijí dnešní obyvatelé, ochutnejte gurmánské umění této země, užívejte si plnými doušky přátelskou povahu zdejších obyvatel i jejich tradiční oslavy a dopřejte si koupání v nekonečných vodách Pacifiku.


Pláž v Tulumu Pláž v Tulumu


Podrobný popis zájezdů zde
 

Do Mexika s CK Redok

Cestovatelé, kteří se chtějí vyhnout turistickým centrům, poznat pestrost současného latinskoamerického života a dostat se na místa, která jsou při organizaci dovolené na vlastní pěst jen těžko dostupná, mohou využít služeb naší CK Redok.


Zřícenina mayského města Chichen Itzá Zřícenina mayského města Chichen Itzá

 

Proč jet do Mexika právě s námi

  • Naši průvodci mají více než 20 let zkušeností
  • Nocujeme v hotelech mimo hlavní turistické rezorty
  • Můžete se těšit na bohatý program, který ideálně kombinuje poznání, relaxaci a odpočinek
  • Památky navštěvujeme zejména ráno, abychom se vyhnuli přijíždějícím davům
  • Bydlíme, nakupujeme a stravujeme se tam, kde místní
  • Cesta vede po jedné z nejbezpečnějších částí Mexika
 

Chcete s námi i vy zažít úžasná rána v Mexiku, která začínají ovocnými koktejly z manga, citrusů a dalšího ovoce? Přejete si i vy proplout kaňonem Sumidero a pozorovat krokodýly odpočívající na zdejších březích? Ochutnali byste rádi kulinářské umění mexické kuchyně? Zažili byste rádi tajemná mayská města uprostřed džungle? Pojeďte s námi do Mexika!

Typy zájezdů
Vyhledat zájezd
a

a

TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací
E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit