Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

Zájezdy - CK REDOK - Poznávací zájezdy do evropských a exotických destinací

Znáte Beatles? Nepochybně! Právě tato kapela pochází z Liverpoolu. Pokud znáte jejich píseň Penny Lane, můžete se v Liverpoolu projít po stejnojmenné ulici. Zabloudíte-li do nezajímavé úzké uličky Matthew street, najdete zde Cavern Club, kde právě tato kapela začínala.

 

Liverpool – to je přístavní město kulturního dění, nachází se v regionu Severozápadní Anglie. Památky města nelákají jen návštěvníky, ale i filmaře, je totiž jedním z nejfilmovanějších měst ve Velké Británii. Nechejte na sebe dýchnout atmosféru 60. let, navštivte muzeum Beatles Story, které zachycuje vzestup skupiny od jejich první desky po rozpad. Město samozřejmě není jen o tom vzdát poctu Beatles, ale proslavilo se i sportem, fotbalem především Liverpool F.C. a Everton F.C, oba kluby se pyšní bohatou historií. Bohatou historii má i světoznámý orchestr Liverpool Philharmonic. Na zájezdech do Liverpoolu si prohlédneme známé nábřeží Pier Head, které střeží legendární Liver Birds na budově Royal Liver Building. Bohatství tohoto města se projevilo stavbou dvou katedrál - Anglikánská Liverpoolská, která má jedny z největších varhan a nejhlasitější zvonění a Římskokatolická Metropolitní, která se může pochlubit největším panelem barevného skla na světě. Odpočinout si a občerstvit se můžete v mnoha nově otevřených restauracích a pochutnat si na místní specialitě jako je jehněčí ragů nebo mořské plody. Zároveň je tady i mnoho čínských restaurací. Nejlevnějším jídlem je v Anglii Fish and Chips (ryba a hranolky).

 

Po odpočinku jdeme dál za poznáním Liverpoolu. Například galerií Tate Liverpool s jeho nejlepším výběrem moderního umění, kterou také poznáte podle jasných modrooranžových panelů už z dálky a námořní museum Merseyside Maritime Museum, kde naleznete makety a mapy, oddělení zaměřené na stavbu lodí, ale i parníků. Ovšem nejblýskavějším diamantem je Národní galerie severu Walker Art Gallery, která se chlubí mezinárodně uznávanou kolekcí, počínaje starými mistry a konče soudobým uměním. Láká vás tento krásný kus země? Liverpool vás nikdy nepřestane bavit a pokaždé tu objevíte něco jiného…něco nového k vidění. Vyberte si svůj poznávací zájezd do Anglie v CK Redok.

Typy zájezdů
Vyhledat zájezd
a

a

TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací
E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit