Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

Zájezdy - CK REDOK - Poznávací zájezdy do evropských a exotických destinací

Začneme tedy na ostrově s jednou třetinou neobyčejně překrásné přírody. Isle of Wight je znám svou rozmanitostí, na ostrov se dostaneme lodí a stojí za to si jej prohlédnout, už jen kvůli oblíbenému letovisku královny Viktorie a prince Alberta Osborne House, který je plný rodinných památek.

 

Okouzlit se můžete nechat zahradami ve Stourhead. Zahrady patří k nejkrásnějším ukázkám zahradní architektury v Británii. Kolem jezera se rozprostírá také několik staveb jako Rotta - podzemní chodby, Pantheon, neogotický domek a další.

 

Za barokními zahradami pojedeme do Hampton Court. Jehož nejznámějším prvkem je bezesporu labyrint z živého plotu, také zde můžeme vidět aleje majestátních lip, vzácné rostliny exotického původu a geometricky řešené záhony. Rozkvetlá a vůněmi hýřící je ovšem úchvatná zapuštěná vodní zahrada Pond Garden s jednoduchou fontánou. Ve Windsoru se můžeme mimo jiné podívat na terasovité zahrady rozléhající se na prostranství Windsorského zámku. Dalším místo budou opět terasovité zahrady, tentokrát vodní v duchu 17. století v Blenheimu. Stejnojmenný palác také obklopuje růžová zahrada, italská zahrada, Motýlárium a další. Nemůžete se nabažit vůně a krás anglických zahrad? Ne? Tak to ovšem pokračujeme dále na Hever Castle, kde své mládí strávila např. Anna Boleynová. Má vodní příkop, astroláb k určování polohy hvězd a italskou zahradu, která se vyznačuje geometrickou úpravou stejně jako Penshurst.

 

Obdivovat krásy zahuštěných bylinných výsadeb a nejen bylinných musíme v zámeckém parku Sissinghur s nejznámějšími, moderními zahradami Anglie. Koneckonců jisto jistě navštívíme i královské zahrady s botanickými skleníky v Kew. Zajímavostí v těchto zahradách je rozhodně vysoká pagoda čínského vzhledu a palmový dům.

 

Chcete pojmout dovolenou trochu jinak a prohlédnout si Anglické parky a zahrady s exotickými květy a různorodými rostlinami? S námi máte jedinečnou možnost. Zájezdy do této části Anglie pořádáme pravidelně každý rok.

Typy zájezdů
Vyhledat zájezd
a

a

TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací
E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit