Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

Zájezdy - CK REDOK - Poznávací zájezdy do evropských a exotických destinací

Pojeďte s naší cestovní kanceláří na zájezdy do Benátek, město ležící na samém severovýchodě Itálie si právem zaslouží přívlastek jedinečné. Toto pohádkové město původně vybudované podél bažinatých břehů a na ostrůvcích ve vodách Jaderského moře a často v minulosti i současnosti sužované pravidelnými záplavami se nepoddalo žádné nepřízni osudu. Velký kanál (Canal Grande) se táhne středem města a tvoří tak jeho hlavní ulici. I dnes zde uslyšíte kroky a výkřiky gondoliérů, kteří lákají turisty na projížďku gondolou.

Zájezdy do Benátek Vám dávají možnost seznámit se s tímto světově proslulým městem, provedeme Vás náměstím Sv. Marka s bazilikou, Dóžecím palácem a Mostem vzdechů. Projedeme se vodním autobusem „vaporetti“ po Canal Grande, navštívíme Murano – ostrov sklářů, dóm St. Maria e Donato se vzácnými mozaikami a románskými prvky, Burano – ostrov rybářů a krajek a Torcello - ostrov s byzantskou katedrálou. I v únoru, kdy se Benátky stanou žádaným turistickým cílem díky své slavné Benátské noci s vyhlášeným Benátským karnevalem, se můžete vydat na cestu s námi. Uvidíte rej masek, bujaré veselí, maskované muže a ženy kráčející a tančící ulicemi. Užijte si tento svátek, zpívejte, tancujte a veselte se s davem. Také proslulé Slavnosti gondol v září jsou důvodem k navštívení Benátek. Jde o slavnost gondoliérů a veslařů na Velkém kanále. Dalším typem zájezdu do Benátek, v případě, že toužíte umocnit si své zážitky návštěvou kulturního představení, je poznávání tohoto města s návštěvou opery Carmen ve Veroně. Poslední nabídka zájezdu do tohoto nevšedního města je spojení prohlídky Benátek s prohlídkou slavných renesančních paláců a vil Benátek, z nichž mnohé navrhoval proslulý architekt Andrea Palladio. Uvidíte mnohé stavby a překrásné zahrady, symboly idylického a pohodlného života šlechty, stejně tak jako oblast vyvrásněnou vulkanickou činností Colli Eugnaei. Budete mít možnost koupat se v místních termálních pramenech, ochutnáte zde vyhlášená vína a místní speciality, jako je porchetta nebo typická montagnanská šunka – prosciutto.

Více než 12 miliónů turistů ročně podlehne kouzlu tohoto svérázného města, jehož ulice kdysi zalila voda a kde stopy minulosti objevíte na každém kroku. Přidejte se k nim a poznejte zájezdy do Benátek s CK REDOK TRAVEL.

Typy zájezdů
Vyhledat zájezd
a

a

TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací
E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit