Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

Zájezdy - CK REDOK - Poznávací zájezdy do evropských a exotických destinací

Zájezd do Chorvatska nemusí nutně znamenat jen povalování u moře a večerní promenáda s obchůdky a kavárničkami, se zájezdy do Chorvatska CK REDOK TRAVEL také poznáte zajímavá místa této barevné země. Průzračné vody Jaderského moře, oblázkové pláže, azurové nebe, okouzlující vesničky si budeme užívat při našich zájezdech po Chorvatsku. Při cestě od Záhřebu nás překvapí Národní park Plitvická jezera, můžeme si jen představovat, jak se tam před lety proháněli indiáni, při natáčení velkofilmů o Vinnetouovi, avšak krásu šestnácti tyrkysových jezer uprostřed zalesněných kopců můžeme vstřebávat i dnes. Jezera mají jistě právem místo na seznamu přírodního dědictví UNESCO. V našich toulkách pokračujeme dál na Istrii do města Puly – do metropole na východním jaderském pobřeží.

 

Pula je velké krajské město, které se pyšní například zachovalým římským amfiteátrem. Pokračujeme dále na jih do oblasti Šibenik-Knin, do města Šibenik. Centrum města se honosí pamětihodnou katedrálou i bludištěm uliček, které jsou pro Chorvatsko tak typické. Ze Šibeniku se také můžeme vydat buď do Národního parku Krka, včetně exkurze k vodopádům anebo trochu dál do Národního parku Paklenica. Od Šibeniku je to již kousek do Primoštenu – půvabného letoviska, kterému vévodí velká zvonice. Právě do Primoštenu se s CK REDOK TRAVEL vydáme na klasické pobytové zájezdy do Chorvatska, v nabídce najdete oblíbené a vyzkoušené hotely. Zavítáme také do Dubrovníku, nejjižnější část jadranské oblasti, ležící v Jižní Dalmácii. Půvab Dubrovníku s mramorovými ulicemi, bílé budovy a hradby města nad tím vším se rozprostírá přenádherná krajina s plážemi, pevninskými mysy a průzračnou hladinou moře, kterou jakoby někdo poházel zelenými ostrůvky.

 

Toto všechno a mnohem více poznáte s námi, pokud si vyberete jeden z našich zájezdů do Chorvatska. Zájezdy do Chorvatska z nabídky CK REDOK TRAVEL jsou většinou desetidenní a rozvržené tak, aby část zájezdu byl pohodový pobyt u moře, a další část je věnovaná výletům a poznáváním měst, vesniček a přírodních krás Chorvatska.

Typy zájezdů
Vyhledat zájezd
a

a

TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací
E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit