Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

Zájezdy - CK REDOK - Poznávací zájezdy do evropských a exotických destinací

Pojďme si představit zájezdy do Chorvatska s cestovní kanceláří Redok Travel. Nabízíme pobytové zájezdy Chorvatsko do nejoblíbenějších destinací, jako jsou Primošten a Brela, ale i pobytově – poznávací zájezdy do Chorvatska, jenž spojují odpočinek na krásných plážích Jadranu s poznáním nejkrásnějších národních parků celého Chorvatska, významných kulturních památek, ale i horských vesniček ve vnitrozemí.

 

Mezi nejoblíbenější zájezdy Chorvatsko bychom mohli zařadit Národní parky Chorvatska s pobytem u moře. Zde navštívíme Národní park Plitvická jezera, na kterém leží mezi zalesněnými kopci celkem šestnáct tyrkysových jezer propojených řadou vodopádů a peřejí. Podél jezer vede osmnáct kilometrů dlouhá lávka, po níž můžeme podniknout fantastickou procházku. Dalším Národním parkem bude Národní park Krka, Národní park Kornati a Národní park Paklenica. Mezi všemi prohlídkami samozřejmě máte volné dny, které můžete strávit dle Vašich představ, nejčastěji asi odpočinkem u moře.

 

Dalším překrásným a velmi oblíbeným zájezdem do Chorvatska je Ostrov Vis – poklad střední Dalmácie. Tento malý ostrov byl až do roku 1989 veřejnosti nepřístupný a teprve nyní začíná lákat svým kouzlem turisty. Odtud budeme podnikat lodní výlety. Prvním bude lodní výlet na ostrůvek Biševo, kde navštívíme fantastickou Modrou jeskyni (Modra Špilja), kam dopadají mezi jedenáctou hodinou ranní a polednem sluneční paprsky, které ji zaplavují neskutečným namodralým svitem, zatímco se pod průzračnou hladinou třpytí v hloubce až šestnácti metrů růžové a stříbrné útesy. Další výlet podnikneme do Titovy jeskyně (Titova špilja), z níž Tito koordinoval vojenské a diplomatické kroky.

 

CK Redok Travel Vám nabídne i mnoho dalších nejen poznávacích zájezdů do Chorvatska a nejen tam – více informací najdete na www.cestovni-kancelar-redok.cz.

Typy zájezdů
Vyhledat zájezd
a

a

TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací
E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit