Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

Zájezdy - CK REDOK - Poznávací zájezdy do evropských a exotických destinací

Cestovní kancelář Redok Travel Vám nabízí velké množství poznávacích zájezdů do Francie. V naší nabídce poznávacích zájezdů do Francie najde každý to, co hledá. Francie je okouzlující země, která se dokázala udržet v popředí světové pozornosti po větší část minulého století. Je to země s úžasnou pestrostí krajiny – úrodnými nížinami, horskými štíty a nekonečným pobřežím.

 

Poznávací zájezdy Francie – to je nepřeberná mozaika katedrál, překrásné přírody, divokých pobřeží, úrodných vinic a modrého moře. Stavitelé po zemi rozeseli gotické katedrály a vybudovali kouzelné město nad Seinou – Paříž, kulturní pokladnici, město univerzitní, sídlo středověkých panovníků, město revoluce, císařství a republiky, město módy a elegance. Při procházce po Champs Elysées se rádi zastavíte v některé z nesčetných kavárniček a kocháte se pohledem na elegantní francouzky.

 

S naší kanceláří můžete navštívit i poznávací zájezdy v kouzelné Normandii, která byla snad největší inspirací pro mnoho a mnoho malířů. Doslova zde cítíte domácky vyráběné sýry a calvados. Střídají se zde divoké bílé útesy se zelenými loukami. Pokud navštívíte s naší CK Normandii nesmíte si nechat ujít výlet na ostrov Jersey, který je největší z Normanských ostrovů. Tento ostrov je ovlivňován Golfským proudem, a proto zde uvidíme středomořské květiny jako jsou mimózy, kamélie, vinná réva i palmy.

 

Zveme vás na poznávací zájezdy ve Francii i do oblasti Azurového pobřeží a Provance, a to v době kdy voní levandulí. Azurové pobřeží a Provence jsou turistické oblasti, které patří k nejznámějším a přírodně nejrozmanitějším.

 

Z velkého množství poznávacích zájezdů do Francie mimo klasických zájezdů nabízíme i oblast kouzelné Bretaně, Alsaska, Burgundsko a Chmpagne, Languedoc a Roussillon, oblast Ardén a Pikardie, Gaskoňsko, Pyreneje, Savojské Alpy nebo oblast francouzských sopek v Monts-Dore.

Pobytově poznávací zájezdy

Cestovní kancelář pro vás připravila i pobytově poznávací zájezdy na francouzskou Riviéru, do Normandie nebo Akvitánie. Poznávací zájezd Francie, to je také Korsika, nenechte si ujít tento ostrov. Oprávněně se mu říká ostrov vůní a barev. Překvapí Vás svou nádhernou subtropickou přírodou, kde vidíte nejen azurové moře s fantastickým pobřežím, ale i štíty horských velikánů, úžasná zákoutí ve stínu staletých pinií a korkových dubů. Pojeďte s námi na poznávací zájezdy do Francie a uvidíte, že skutečnost předčí vaše představy!

Typy zájezdů
Vyhledat zájezd
a

a

TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací
E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit