Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

Zájezdy - CK REDOK - Poznávací zájezdy do evropských a exotických destinací

Cestovní kancelář Redok Travel Vám nabízí velké množství poznávacích zájezdů do Francie. Francie je okouzlující země, která se dokázala udržet v popředí světové pozornosti po větší část minulého století. Je to země s úžasnou pestrostí krajiny – úrodnými nížinami, horskými štíty a nekonečným pobřežím. Stavitelé po zemi rozeseli gotické katedrály a vybudovali kouzelné město nad Seinou - Paříž – kulturní pokladnici, město univerzitní, sídlo středověkých panovníků, město revoluce, císařství a republiky, město módy a elegance. Při procházce po Champs Elysées se rádi zastavíte v některé z nesčetných kavárniček a kocháme se pohledem na elegantní francouzky. S naší kanceláří můžete navštívit kouzelnou Normandii, která byla snad největší inspirací pro mnoho a mnoho malířů. Doslova zde cítíte domácky vyráběné sýry a calvados. Střídají se zde divoké bílé útesy se zelenými loukami. Pokud navštívíte Normandii nesmíte si nechat ujít výlet na ostrov Jersey, který je největší z Normanských ostrovů. Tento ostrov je ovlivňován Golfským proudem a proto zde uvidíme středozemní květiny jako jsou mimózy, kamélie, vinná réva i palmy.

 

Pokud se rozhodnete pro poznávací zajezd Francie, nenechte si ujít ostrov Korsika. Oprávněně se mu říká ostrov vůní a barev. Překvapí Vás svou nádhernou subtropickou přírodou, kde vidíte nejen azurové moře s fantastickým pobřežím, ale i štíty horských velikánů, úžasná zákoutí ve stínu staletých pinií a korkových dubů.

 

Neměli byste si také nechat ujít nejkrásnější zámky Francie nacházející se v údolí Loiry, jde o honosné zámky s pozůstatky dávné královské minulosti

 

A jakmile nastane čas na odpočinek, měli byste zajet k nejmodřejšímu evropskému moři a vychutnat si ojedinělé koupání v křišťálové vodě Středozemního moře. Azurové pobřeží a Provence jsou turistické oblasti, které patří k nejznámějším a přírodně nejrozmanitějším.

 

Pojeďte s námi na náš poznávací zájezd Francie a uvidíte, že skutečnost předčí představy!

Typy zájezdů
Vyhledat zájezd
a

a

TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací
E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit