Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

Zájezdy - CK REDOK - Poznávací zájezdy do evropských a exotických destinací

Zveme vás na poznávací zájezdy do Itálie, významné země jižní Evropy. Rozkládá se na Apeninském poloostrově, který vybíhá do Středozemního moře. Tato země přitahuje své návštěvníky kulturou a romantikou již mnoho staletí. Jen málo zemí se jí vyrovná v umění, architektuře, hudebních a literárních tradicích, krajině, jídle či vínech. Tato země – to jsou hory, moře, ostrovy, laguny, sopky, jezera, starobylá městečka, pestrobarevná krajina, ať si vyberete kteroukoli její část, vždy jste na správném místě. Chcete-li poznat tuto zemi, vyberte si ze široké nabídky našich poznávacích zájezdů do Itálie.

 

Poznávací zájezdy do Itálie, to jsou šplouchající vody Grand kanálu plného gondol, úzké uličky, město plné umění a architektury, to jsou slavné Benátky a Benátská laguna. Provedeme Vás tímto malebným městem, které si právem zaslouží přívlastek jedinečné. Pohlédneme si náměstí Sv. Marka s bazilikou, Dóžecí palác a Most vzdechů. Toužíte-li umocnit si své zážitky návštěvou kulturního představení, spojte prohlídku Benátek s návštěvou opery Carmen ve Veroně. Další možností poznávání a kultury, tentokrát na severovýchodě země je Milano a La bohème v opeře La Scala. Program tohoto zájezdu je zaměřený na seznámení se s tímto centrem módy, obchodu a finančnictví. Neopomeneme navštívit umělecké poklady – gotické katedrály Duomo, slavnou operu La Scala a slavnou fresku Leonarda da Vinciho – Poslední večeře Páně. Další z poznávacích zájezdů po Itálii, připravený naší cestovní kanceláří, Vás zavede do střední Itálie a jejího hlavního města. Florencie – Řím – Tivoli - v těchto městech shlédneme poklady UNESCA – město Florencii, kolébku renesance, vily Tivoli – populární letovisko bohatých Římanů v období renesance, Řím – Koloseum, Forum Romanum, Fontanu di Trevi, Vatikán, Vatikánská muzea, Sixtinskou kapli. Patříte-li však spíše mezi milovníky krásné přírody plné vinic, olivových hájůdo nichž jsou roztroušeny vísky, statky, ale i opevněné vily a hrady projeďte s námi Toskánsko a jeho nejkrásnější zahrady. Objevíte zde jejich krásu, překvapí Vás jejich soulad s architekturou šlechtických sídel úchvatně umístěných do okolní krajiny. Podobně zaměřený program pro milovníky zahrad to je zájezd s názvem Nejkrásnější zahrady Itálie s návštěvou Locarna – nejen zahrady, ale i vodopády, jezero Lago di Garda a konečně slíbené švýcarské Locarno s množstvím vzácných stromů a květin.

 

U nás máte z čeho vybírat – poznávací zájezdy Itálie. Věříme, že s námi si tuto zemi zamilujete a budete s potěšením, očekáváním a radostí objevovat její krásy.

Typy zájezdů
Vyhledat zájezd
a

a

TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací
E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit