Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

Zájezdy - CK REDOK - Poznávací zájezdy do evropských a exotických destinací

Poznejte s námi zemi, která přitahuje turisty svoji romantikou a dávnou kulturou již mnohá staletí. Zemi bohatou na architekturu, umění, hudební a literární tradice, zemi alpských štítů, zářícího slunce, malebných měst a roztomilých vesnic, zapomenutých liduprázdných ale i přeplněných pláží, zemi srdečného a temperamentního obyvatelstva…. Ochutnejte výbornou italskou kuchyni, kterou není třeba představovat pizza, pasta, gelato, caffé, cappuccino a výborná italská vína, stojící v žebříčku oblíbenosti na prvních místech.

 

Naše nabídka na zájezdy do Itálie je tak pestrá a bohatá, jako je pestrá celá Itálie. Každý si vybere nejen podle svých představ a požadavků, ale zároveň si každý může splnit svá nejtajnější přání. Chcete-li poznat Itálii, nestačí ji navštívit jen jednou. Zájezdy do Itálie, které jsme pro Vás připravili, Vám tuto možnost nabízí. Co třeba dovolená aktivní a odpočinková zároveň? ...to jsou pobytově-poznávací zájezdy s pobytem u moře. K těm nejoblíbenějším patří Jižní Toskánsko a ostrov Elba, Ligurská a Toskánská riviéra, Řím a Cerveteri, Neapolský záliv a ostrov Capri, Ischia – smaragdový ostrov, Sicílie – moře a památky. Že Vás tento způsob dovolené nebaví a rádi byste toho poznali co nejvíce? Pak jsou pro Vás připraveny poznávací zájezdy. K těm stále vyhledávaným patří zájezd do Říma – města tisícileté historie, další z oblíbených Řím, Florencie – památky UNESCO, Benátky a Benátská laguna, Karneval v Benátkách, Benátky a opera ve Veroně – kombinace poznávání a příjemného kulturního zážitku, Perly Dolomit a severního Jadranu, Nejkrásnější zahrady Itálie s návštěvou Locarna (jedna z nejkrásnějších švýcarských zahrad), Velký okruh Sicílií, Okruh Itálií s návštěvou termálního ostrova Ischia… toto jsou jen názvy námi pořádaných zájezdů do Itálie, objevte s námi skutečnou a pozoruhodnou zemi, kterou Itálie rozhodně je.

 

Tato země má hodně co nabídnout a lákadel je opravdu mnoho. Zájezdy do Itálie pořádané naší kanceláří jsou cestou k Vašemu seznámení se s touto pozoruhodnou zemí ležící na Apeninském poloostrově. Proto neváhejte a vydejte se na cestu s námi!!!

Typy zájezdů
Vyhledat zájezd
a

a

TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací
E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit