Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

Zájezdy - CK REDOK - Poznávací zájezdy do evropských a exotických destinací

Vydejte se s CK Redok za poznáním Itálie, kde nalezne uspokojení jak vyznavač přírodních krás při cestách Toskánskem či Dolomity, tak obdivovatel historie a architektury při prohlídkách měst jako je Řím, Florencie a Benátky.

 

Naše poznávací zájezdy do Itálie Vám nabídnou skvělou podívanou na krásy této země. Při cestách za objevením etruských krajů, památek UNESCO či romantikou pouličních kaváren vychutnáme nejproslulejší italská vína, jako jsou Chianti a Vernacia.

 

Navštívíme jedno z nejúžasnějších měst světa Řím, který je doslova plný historickými monumenty, jako jsou Koloseum, Forum Romanum či Pantheon, neopomeneme sídlo papeže v podobě městského státu Vatikán ani proslulou Fontánu di Trévi.

 

Poznávací zájezdy do Itálie Vám ukážou město na moři Benátky, které půlí Canal Grande. Břehy přes tento kanál spojuje jedinečný most Rialto, který je obklopen obchody všeho druhu. V Benátkách by byl hřích nenavštívit náměstí Svatého Marka, na kterém se rozprostírá Dóžecí palác s tzv. „mostem vzdechů“, Bazilika sv. Marka či Kampanila, z níž se Vám celé město ukáže jako na dlani.

 

Naše cesty Vás zavedou i do kolébky renesance – Florencie. Zde nás ohromí stavby jako Palazzo Vecchio či světoznámá umělecká díla v galerii Uffizi, mezi něž bezpochyby patří i Michelangelův David. Připraveni jsme také na vyznavače módy, které bezpochyby zaujme „Královna módních nákupů“ město Milán. Toto město nabídne jak čtvrť těch nejluxusnějších značek jako jsou Versace či Armani, ale také architektonické skvosty jako je gotická katedrála Duomo. V tomto městě zažijeme neopakovatelnou atmosféru při shlédnutí opery v jedné z nejslavnějších scén světa, v legendární Teatro alla Scala. Při pohledu na „šišatou věž“ v Pise zůstává rozum stát. Podobný pocit nastane i při podívané na nejkrásnější zahrady Itálie. Tyto zahrady patří k nejkrásnějším na světě.

 

Na poznávacích zájezdech do Itálie nesmíme zapomenout na přenádherná ledovcová jezera. Tato jezera ohromují nejen svou velikostí, ale také svou průzračně modrou vodou, do které se na nějakých místech zabodávají duhu tvořící vodopády. Naše nabídka je velmi široká a proto si můžete zvolit různé kombinace k prozkoumání této země. Více na zájezdy Itálie.

Typy zájezdů
Vyhledat zájezd
a

a

TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací
E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit