Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

Zájezdy - CK REDOK - Poznávací zájezdy do evropských a exotických destinací

Cestovní kancelář Redok Travel nabízí širokou škálu zájezdů po Itálii. Poznejte s námi kraj, který láká turisty svou kulturou, vyhlášenými pamětihodnostmi a romantikou již po staletí během celého roku.

 

Zveme Vás k prohlídce Neapolského zálivu s ochutnávkou tradiční neapolské pizzy, k odpočinku v termálních lázních na smaragdovém ostrově Ischii nebo k degustaci renomovaných vín z vyhlášených toskánských vinic a hájů. Šplouchající vody Grand Canalu plného gondol proplouvajících pod světově známým mostem Ponte Rialto, gondoliéři v tradičně pruhovaných tričcích, úzké uličky, carpaccio nebo náměstí Sv. Marca s bazilikou, to je jen hrstka z toho, co nabízí prohlídka Benátek a Benátské laguny, kraje neuvěřitelných kontrastů.

 

Pro milovníky módy, uměleckých pokladů, operních představení a Da Vinciho fresky nabízíme neopakovatelnou atmosféru hlavního města Lombardie Milana. Rozkvetlé zahrady plné exotických květů, pěnišníků, azalek a kamélií společně shlédneme při návštěvě zahrad v oblasti známých italských jezer.

 

V nabídce zájezdů po Itálii cestovní kanceláře Redok Travel naleznete nejen klasické poznávací zájezdy zaměřující se na hlavní turistické cíle a pamětihodnosti Itálie, ale také zájezdy specializující se na přírodní památky, květenu, botanické zahrady a turistiku. Cílem těchto zájezdů je poskytnout klientům maximální prožitek z navštívených míst. Naše cestovní kancelář nabízí také zájezdy tzv. pobytově-poznávací, kdy jde o propojení dnů odpočinku s pobytem u moře s návštěvou velmi atraktivních míst především jižní Itálie. U tohoto typu zájezdu bývá skupina ubytována v přímořském letovisku v dosahu pláže po celou dobu zájezdu. Na jednotlivé výlety se pak vyjíždí z místa ubytování.

 

V případě, že Vám žádný z nabízených zájezdů z jakéhokoliv důvodu nevyhovuje, naše cestovní kancelář je ochotna vytvořit zájezd přesně dle Vašeho přání a požadavku. Upozorňujeme, že tato nabídka platí pouze pro skupiny. Nyní zbývá si jen vybrat zájezd do Itálie vhodný přesně pro Vás…!

Typy zájezdů
Vyhledat zájezd
a

a

TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací
E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit