Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

Zájezdy - CK REDOK - Poznávací zájezdy do evropských a exotických destinací

Jako specializovaná CK na poznávací zájezdy po Itálii a celé Evropě, Vám již 16. let nabízíme nejnavštěvovanější letoviska a mnohdy opomíjené kraje tohoto regionu. Tolik oblíbená Itálie je často cílem stále většího počtu českých turistů. Velmi žádaným a klienty vyhledávaným trendem v poslední době se kromě klasických poznávacích zájezdů do Itálie stávají zájezdy pobytově-poznávací. Z těchto zájezdů bychom mohli nabídnout každoročně velmi populární Neapolský záliv s celodenním výletem na nejnavštěvovanější ostrov Tyrhénského moře Capri. V průběhu zájezdu navštívíme proslulý Řím, Neapol, velkolepé Pompeje, zkamenělé Herculaneum a nejkouzelnější Amalfské pobřeží.

 

V poslední době také roste zájem o pobytově-poznávací zájezd na Ischii, která je pro řadu turistů lákadlem díky svým lázeňským zařízením a termálním pramenům. Překrásné přírodní scenérie a pohnutou historii můžete obdivovat při našem putování Sicílií, kdy využijeme pro pohodlnější přejezd trajektovou přepravu. Velmi žádanými destinacemi pro poznávací zájezdy do Itálie jsou také Sardinie, ostrov Elba, Gargáno, oblast Ligurské a Toskánské riviéry, spojení poznání a koupání je stále populárnější u poznávacích zájezdů do Říma a Benátek. Našim cílem u poznávacích zájezdů po Itálii je nabídnout Vám umělecký prožitek z návštěvy historických pamětihodností, muzeí, galerií, prestižních výstav, operních představení a folklorních akci.

 

Pro letošní sezonu jsme pro Vás připravili spoustu novinek a lákavých poznávacích zájezdů po Itálii. Pokud se rozhodujete, zda je lepší zvolit pro svou dovolenou pobyt u moře nebo od své dovolené očekáváte více než jen polehávání u bazénu tak neváhejte a vstupte na naši nabídku poznávacích zájezdů po Itálii, kde najdete bližší informace k jednotlivým zájezdům. V případě nedostatku informací se obraťte přímo na naše specializované pracovnice.

Typy zájezdů
Vyhledat zájezd
a

a

TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací
E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit