Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

Zájezdy - CK REDOK - Poznávací zájezdy do evropských a exotických destinací

Kdo je unaven Londýnem, je unaven životem. Ano, toto je rčení jednoho z nejpůsobivějších měst světa. Patří k nejvíce navštěvovaným místům. Je to hlavní město ostrovního státu Velké Británie.

Pojmout poznávací zájezd do Londýna lze více způsoby…pokud jste vyznavači přírody a líbí se vám rozkvetlé tulipány a krokusy vydejte se do Londýna na jaře…kde to v Green park a Kew Gardens jen pučí a také se tu začínají konat akce pod širým nebem a parky jsou zaplavené různými atrakcemi a kolotoči, v létě patří k Londýnským parkům piknikování a hraní tenisu, na podzim a v zimě zaplavují oblohy často různé ohňostroje, navštívit lze i tropické zahrady nebo při tuhé zimě si i zabruslit Kengiston Garden.

Další způsob jak poznávat Londýn jsou samozřejmě hlavní památky jako jsou Tower Bridge, Tower of London, Trafalgar Square, Houses of Parliament, Big Ben, Westminster Abbey, Buckingham Palace, St. Paul’s Cathedral, Royal Albert Hall, Kensington palace a Horse Guard Parade…tak co říkáte zdá se vám to málo? Tak pokračujeme dál a to úžasným výhledem z největšího vyhlídkového kola na světě London Eye.

Kdo má chuť poznat zdejší kuchyni, bude mít velký výběr v jídlech mezinárodních - thajská, indická, turecká, karibská jídla aj. Ale pokud vás zajímá typická strava Londýňana, začneme od snídaně…mlékem s obilovinami a poté si dáme vejce se slaninou. K obědu si rádi dávají sendviče, saláty nebo typickým nedělním obědem je pečené kuře. Večeře v luxusních restauracích zahrnuje rozmanitá jídla až o šesti chodech…v oblibě však jisto jistě mají Fish and Chips…tak co říkáte? Vybrali byste si? Určitě ano! Po dobrém jídle se vrátíme k samotnému městu.

Znáte název filmu Notting Hill? I takto se jmenuje jedna ze čtvrtí Londýna, proslavená zejména tímto filmovým snímkem a určitě si nenecháte ujít známé náměstí Picadilly Circus.

Pro muzejní tipy Londýn skrývá své bohatství např. v Národní galerii nebo v British Museum.

Londýn nabízí opravdu nepřeberné množství památek, známých staveb, muzeí a krásných parků, je jen na Vás, jak s touto nabídkou naložíte…

Typy zájezdů
Vyhledat zájezd
a

a

TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací
E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit