Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

Zájezdy - CK REDOK - Poznávací zájezdy do evropských a exotických destinací

Londýn, to není jen hlavní město Spojeného království Velké Británie, ale i město nádherných muzeí a galerií. Samozřejmostí jsou určitě hlavní památky v Londýně, které byste si neměli nechat ujít jako jsou např. Big Ben, Houses of Parliament, Westminsterské opatství, Buckingham palace, Piccadilly Circus, St‘ James park, Trafalgar Square, Oxford Street, Tower a další…

 

V našem poznávacím zájezdu Londýnem se budeme soustředit hlavně na muzea a galerie Londýna a na to, jaké poklady město ukrývá. V centrálním Londýně navštívíme Londýnské muzeum, které osvětluje život od prehistorie po dobu vypuknutí 1. světové války. Určitě vás zde zaujmou předměty jako sekyra z pazourku, šaty z 18. století, starostův kočár atd.

 

Přírodovědecké muzeum s interaktivními exponáty, ve kterém najdeme savce, ptáky, hmyz, dinosaury a přes 22milionů ukázek skrytých v nádobách i Muzeum vědy kde naše pohledy nenechá chladným síň letectví, mořeplavectví, věda a lékařství, moderní svět a Wellcome Wing. Opomenout ovšem nelze na Národní galerii, která vzkvétá od svého založení v 19. století a je zde uloženo 38 významných děl od Rembranta, Rafaela, Moneta a dalších. Ujít si nenechte sv. Annu od Leonarda Da Vinci, vůz na seno od Johna Constabla a Venušinu toaletu od Diega Valásqueze. Fascinující ale často opomíjené je i National Portrait Gallery, jehož zdi zdobí portréty významných Britů, je tu vystavena i podobizna W. Shakespeara.

 

Neopomeneme na muzeum s bludištěm podzemních prostorů Kabinet War Rooms and Churchill museum a pro milovníky známých osobností muzeum voskových figurín Madame Tussaud´s avedle něj přilehlé Londýnské planetárium.

Typy zájezdů
Vyhledat zájezd
a

a

TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací
E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit