Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

Zájezdy - CK REDOK - Poznávací zájezdy do evropských a exotických destinací

Dovolte nám, poznat s naší cestovní kanceláří Redok Travel kus nádherné krajiny, nevyčerpatelnou studnici dějin, malebné vesničky a další poklady této země.

 

Náš poznávací zájezd začneme v Jižní Anglii. Hrabství Kent, tradiční hrabství na pravém břehu Temže. Poté se projdeme po Langdon Cliffs - přírodní křídový masiv. V průběhu poznávacího zájezdu navštívíme také kouzelné městečko Canterbury, kde si prohlédneme slavnou katedrálu Canterbury Cathedrtal, kde je uložen k věčnému spánku Jindřich IV. a Eduard IV. Také tu můžeme vidět středověký vodní hrad Leeds Castle.

 

Navštívíme i malebné starověké městečko Rye a jeho spletité uličky. Dále poputujeme k opatství Battle Abbey, které je postaveno přímo uprostřed bojiště. Na našem poznávacím zájezdě navštívíme i Beachy Head, okouzlující 163m vysoký zářivě bílý křídový útes.

 

Také jedno z nejznámějších a největších přímořských letovisek Brighton, kde největším lákadlem turistů jsou brightonské pláže plné klubů, barů a restaurací. Chybět určitě nebudou turistické atrakce jako Royal Pavilion, který je inspirován Indickou architekturou s orientálním interiérem, je opravdu nádherný.

 

Podívat se můžeme na největší molo Brighton Pier, nebo nejstarší budovu v Brightonu kostel svatého Mikuláše. Také rodiště spisovatele Charlese Dickense (Oliver Twist…aj.) Portsmouth můžeme prozkoumat. Je to tradiční sídlo Britského námořnictva. Většina pamětihodností souvisí právě s jeho námořnickou minulostí. D-day museum skrývá zbytky vlajkové lodi Mary Rose. Prohlédnout si tu můžeme i 168m vysokou věž Spinnaker Tower nebo akvárium Blue Tref anebo si jen posedět na nábřeží The Point a vychutnat si kávu nebo něco dobrého k snědku a obdivovat připlouvající lodě do přístavu.

Typy zájezdů
Vyhledat zájezd
a

a

TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací
E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit