Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

Zájezdy - CK REDOK - Poznávací zájezdy do evropských a exotických destinací

K základním osvědčeným programům naší cestovní kanceláře patří bezpochyby poznávací zájezd Londýn. Navštivte tedy s námi metropoli na Temži, která bezpochyby patří mezi nejimpozantnější města světa. S námi máte na výběr absolvovat zájezd do Londýna – letecky, autobusem, v základní variantě nebo návštěvu města rozšířit i o jeho okolí.

 

Londýn nám vždy nabídne úchvatnou architekturu a slavné památky, mezi něž neodmyslitelně patří Big Ben, pevnost Tower se sbírkami exponátů Královské zbrojnice, Westminsterské opatství a katedrála St. Paul´s, která je se svou kopulí druhá největší na světě.

 

Zájezd do Londýna nám nabídne i kulturní bohatství. Město se může pochlubit skvělými muzejními sbírkami a galeriemi, které se řadí k nejlepším na světě. K neznámějším patří Národní galerie, která se pyšní takovými klenoty jako jsou díla Lekníny – Monet, Manželé Arnolfinovi – van Eyck, Koupající se ženy – Cézanne, Venuše a Mars – Botticelli, Slaměný klobouk – Rubens, Slinečnice – Van Gogh. Za zmínku však stojí i Britské muzeum, Shakespearovo divadlo Globe a výstava, Galerie Tate Modern nebo muzeum Madame Tussaud´s, lákající především dětské návštěvníky.

 

Zájezd do Londýna s naší cestovní kanceláří, to je návštěva nejzajímavějších míst města. Prohlédneme se metropoli z londýnského „Oka“. Žasneme nad uměleckými díly a architekturou galerie Tate Modern. Vydáme se na nákupy do okolí Covent Garden a na trh který se koná na Portobello Road. Prohlédneme si jedinečnou čtvrť Greenwich. Necháme se unášet sbírkami Britského muzea, večer si uděláme čas i na pintu piva v tradiční londýnské hospodě a na cestu do minulosti se vydáme prostřednictvím návštěvy londýnské pevnosti Tower. Zájezd do Londýna, to je i návštěva sídel anglických králů v okolí – Windsor, Hampton Court, Leeds castle, překrásných katedrál včetně té v Canterbury a prehistorických památek.

 

Zájezd do Londýna s cestovní kanceláří Redok Travel je tu pro vás.

Typy zájezdů
Vyhledat zájezd
a

a

TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací
E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit