Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

Zájezdy - CK REDOK - Poznávací zájezdy do evropských a exotických destinací

Přesvěčte se o tom, že Velká Británie nejsou jen města zahalená v mlze, neustálý vítr a distingovaní Angličané. Nahlédněte do nabídky zájezdů do Velké Británie a jistě si vyberete jeden ze zájezdů, můžete začít jedním ze zájezdů do Londýna. V nabídce cestovní kanceláře REDOK TRAVEL najdete hned několik možností, jak vycestovat do Londýna. Podívejme se tedy blíže na jednotlivé zájezdy do Londýna.

 

„Zájezd Londýn a sídla anglických králů“ v květnovém termínu představí samotný Londýn s jeho nejzajímavějšími pamětihodnostmi. Navštívíme například Buckinghamský Palác, projdeme si Picadilly Circus, jistě nepřehlédneme London Eye, Tower of London, Westminster a mnoho dalšího. V rámci pětidenního zájezdu do Londýna bude jeden den patřit návštěvě hradu Windsor, Eton College a tudorovskému paláci Hampton Court.

 

„Zájezd Londýn a perly královské Anglie“ čítá obdobný program jako výše uvedený zájezd, navíc však věnujeme celý den návštěvě londýnského okolí. V Hrabství Kent nás přivítá městečko Canterbury, jedna z nejkrásnějších katedrál v Evropě prostě nesmí uniknout našim zrakům. Východně od Maidstone shlédneme Leeds Castle, patří k nejznámějším a nejnavštěvovanějším hradům na světě. Rozkládá se na dvou malých ostrůvcích uprostřed jezera. Další den zájezdu do Londýna patří návštěvě Salisbury, Stourhead a jako třešnička na dortu celého dne bude Stonehenge. Kruh vybudovaný z gigantických kamenů, u něhož není již tisíce let známý přesný účel, kvůli čemu byl vystaven. Některé kameny pocházejí až z Walesu, při obrovské váze jednoho kamene se odhaduje, že na převoz jednoho kamene bylo zapotřebí až 600 osob. Z tohoto mystického místa se vydáme k zámku Stourhead, jež je vrcholnou ukázkou anglického parku. Kolem zahrady a jezírka vede tři kilometry dlouhý okruh, první zastávkou je tzv. ledárna, kde se skladoval led na léto, na kopec vyjdeme k chrámu boha Apollóna, postaveného dle libanonského vzoru. Přejete si toto všechno vidět? Pak neváhejte a vyberte si svůj poznávací zájezd Londýn.

Typy zájezdů
Vyhledat zájezd
a

a

TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací
E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit