Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

Zájezdy - CK REDOK - Poznávací zájezdy do evropských a exotických destinací

Naše cestovní kancelář pořádá i poznávací zájezdy do Německa, zveme vás za poznáním země našich západních sousedů neboť jen málo zemí ovlivnilo dění ve světě tolik jako Německo. Hrálo klíčovou roli v době reformace i v mnoha válečných událostech. Je to země kde můžete navštívit rodiště Martina Luthera, Alberta Einsteina, Karla Marxe, ale i Goetha či Beethovena.

 

Mezi tradiční zájezdy do Německa patří návštěva Berlína, města mnoha tváří, kulturního bohatství a historie, města, kde se opravdu daří spojovat staré s novým. Energie na nás dýchne v Mnichově, ve zdejších rušných ulicích, v elegantních parcích a překrásných historických budovách. A pokud máte rádi pivo vydejte se s námi do Mnichova právě v době mnichovského Oktoberfestu. Jako v říši snů si budeme připadat v poklidných údolích, na úpatních majestátních hor, v tradičních vesnicích a v pohádkových zámcích v oblasti Bavorska. Věřte, že s námi užasnete nad vznešeností a pohádkovou nádherou zámku Neuschwanstein. Mezi velmi zajímavé zájezdy do Německa patří i Hamburg, hanzovní města Baltu, oblast Lüneburských vřesovišť a především ostrov Helgoland - opravdová perla Severního moře.

 

Z oblasti východního Německa nabízí naše cestovní kancelář zájezdy k Meklenburským jezerům a na ostrov Rujána kde si mimo jiné prohlédneme i NP Jasmund. Pokud milujete umění, architekturu a historii, vypravte se s naší cestovní kanceláří na zájezd do Drážďan. Zájezdy do tohoto německého města patří k nejoblíbenějším, a to jak v létě, či na podzim ale i v čase adventním. Vždyť Zwinger má vždy co nabídnout. K tradičním zájezdům do Německa patří "Velký okruh Německem", kde v průběhu 10ti dnů shlédneme to nejpodstatnější, ať již se jedná o Berlín, Lübeck, Kolín nad Rýnem, Bonn, okolí pohádkové řeky Rýn či nádherný Heidelberg s mostem přes řeku Neckar a zvláštním hradem, který inspiroval anglického malíře W. Turnera a svým nevázaným nočním životem i Marka Twaina.

 

V blízkosti našich hranic je pro vás připraven další zájezd do Německa, a to po kouzelné Romantické cestě, jenž se vine kolem řady měst, vesnic a středověkých hradů. Na Švýcarko- Německém pomezí nabízíme poznání kouzelného Bodamského jezera s blankytně modrou oblohou a Alpami na obzoru. Pro turisticky zdatnější jsou pro vás připraveny i zájezdy v Německu s turistikou, kde navštívíme oblast Garmisch-Partenkirchen, projdeme se soutěskou Partnachklamm, vyjedeme na Zugspitze - nejvyšší horu Německa.

 

Německo má opravdu co nabídnout a na vašich zájezdech do Německa vám budeme rádi partnerem.

Typy zájezdů
Vyhledat zájezd
a

a

TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací
E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit