Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

Zájezdy - CK REDOK - Poznávací zájezdy do evropských a exotických destinací

Zájezdy do Německa s CK REDOK TRAVEL, to jsou především známé oblasti a města jako Berlín, Drážďany, Mnichov, Poryní. V rámci zájezdu Velký okruh Německem zavítáme do Postupimi, Cách či do Kolína nad Rýnem. Zájezdy Německo, to je i vodní park Tropické ostrovy – Tropical Islands – budeme relaxovat a bavit se v tropickém světě zážitků. V příjemném prostředí se můžeme vykoupat v jednom z bazénů, odpočinout si ve vířivce, trochu adrenalinu si užít na tobogánech, relaxovat při jedné z masáží a nebo si projdeme více jak 1 km dlouho stezku, kde budeme obdivovat přes 500 druhů tropických a subtropických rostlin. Budeme také obdivovat mystické zámky Ludvíka II. v Bavorsku. Novinkou v zájezdech do Německa jsou zájezdy do oblasti Meklenburských jezer a nebo na ostrov Helgoland.

 

Osamělý ostrov Helgoland leží v Severním moři, projdeme si hlavní zajímavosti ostrova, mezi které patří Vysoká Anna – nejznámější z červeného pískovce, vysoký asi 40 m, dále pokračujeme ke „skále blbců“ – nejmenší přírodní rezervace Německa. Podíváme se i na sever ostrova do kostela sv. Mikuláše, jehož zařízení je zčásti dochované z původního ostrovního kostela. Na ostrově platí zákaz jízdy automobilů dokonce i jízdních kol, místním obyvatelům to asi nevadí, ostrov se dá celý obejít pěšky asi za hodinu. Auta používají pouze hasiči a záchranáři. Sousední ostrůvek Duna, který byl původně součástí ostrova, byl v 18.století oddělen od ostrova vichřicí, na tomto ostrůvku můžeme obdivovat na pláži kolonii tuleňů. Procházíme dále nabídku zájezdů do Německa a dále nás přivítá oblast se středověkými městy Schwerin nebo Stralsund, máme samozřejmě na mysli Meklenbursko. Nedotčená krajina, turisty příliš nenavštěvovaná, ale o to zajímavější krajina lesů a jezer, zamíříme i na ostrov Rujána a budeme obdivovat pověstné křídové útesy.

 

Nahlédněte do nabídky poznávacích zájezdů Německo CK REDOK TRAVEL a jistě si najdete také svůj kousek Německa, který jste ještě nepoznali.

Typy zájezdů
Vyhledat zájezd
a

a

TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací
E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit