Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

Zájezdy - CK REDOK - Poznávací zájezdy do evropských a exotických destinací

Cestovní kancelář REDOK TRAVEL má pro vás připravenou širokou nabídku poznávacích zájezdů do Paříže. Města, které vyvolá představu zamilovaných. Města, které symbolizuje architekturu, intelektuálnost a kulturní atmosféru. Paříž - zájezd, to je osobitá historie, řeka překlenutá mosty, katedrály, vyhlídková místa.

Poznávací zájezd Paříž s ubytováním v centru

Ubytování u našich zájezdů je zajištěno v centru města, a to ve čtvrti Montmartre, nedaleko baziliky Sacré Coeur. Poloha hotelu umožňuje kouzelné večerní procházky městem, posezení v kavárničkách na břehu Seiny a vstřebání neopakovatelné atmosféry města.

A co na našich zájezdech do Paříže určitě uvidíte? Eiffelovu věž a Champ de Mars, slavnou Champs Elysées, muzeum Louvre, slavnou katedrálu Notre-Dame a centrum Ile de la Cité, Latinskou čtvrť, Operu Garnier a velké obchodní domy, Montmartre a náměstí Tertre, baziliku Sacré-Coeur, centrum Pompidou s největší sbírkou současného evropského umění. Projedeme se i lodí po Seině. Paříž viděná ze Seiny, to je zážitek, který turisté oceňují. Na vyjížďce budeme obdivovat krásy města na obou březích řeky, v současnosti zařazené na seznam světových památek UNESCO. Součástí některých zájezdů do Paříže je i prohlídka zámku a parku ve Versailles – nejznámější symbol francouzské renesanční architektury, symbol velikosti krále Ludvíka XIV a vzor snad každého „zámeckého architekta“ Evropy.

Poznávejte Paříž s CK Redok

Cestovní kancelář Redok Travel má pro vás připraveny i prodloužené zájezdy do Paříže, a to o prohlídku slavných katedrál ve Štrasburku a Remeši. Pro děti je připraven zájezd do Paříže spojený s návštěvou Disneylandu a pro milovníky překrásných zámků je to zájezd Paříž a zámky na Loiře. Prohlédneme si překrásné zámky, které vystavěli velcí vládci a které patří ke klenotům francouzské architektury – Amboise: gotika a renesance, Chambord – vrcholné dílo renesance, Chenonceau s postranním křídlem přemosťujícím řeku Cher, zámek a město Blois – oblíbené sídlo francouzských králů 16. století, Villandry – renesanční květinové zahrady. Všechny tyto skvosty jsou výjimečné a spolu s návštěvou Paříže, stojí opravdu za návštěvu.

Typy zájezdů
Vyhledat zájezd
a

a

TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací
E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit