Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

Zájezdy - CK REDOK - Poznávací zájezdy do evropských a exotických destinací

Stále hledáte správný zájezd do Paříže a nechcete vidět pouze Eiffelovu věž? Chcete poznat i další zajímavé památky v Paříži a užít si francouzskou pohodu, s francouzskou kuchyní a kulturou? Zkuste zájezdy s naší cestovní kanceláří Redok Travel. Po návratu domů oslníte své příbuzné a kamarády svými fotografiemi, co jste pořídili, suvenýry co jste nakoupili, a mnoho dalších zážitků, co byste na obyčejné dovolené nezažili.

Poznávejte Paříž s Redokem

Pro Vaši inspiraci Vám zde nabízíme ukázku zájezdů - jako první nabízíme poznávací zájezd Paříž a zámek Versailles - pojeďte s námi poznat kouzlo města nad Seinou, poznejte s námi tuto metropoli – římské posádkové město, město univerzitní, sídlo středověkých panovníků s ubytováním, které je zajištěno v centru Paříže mezi Montparnassem, Invalidovnou a Eifellovou věží.

Zájezd Paříž a zámky na Loiře Vás zavede do údolí, které je proslulé honosnými zámky s pozůstatky dávné královské minulosti oplývá historickými i architektonickými památkami s ubytováním v centru Paříže, zde doporučujeme včasnou rezervaci ubytování.

Dále nabízíme poznávací zájezd Paříž a slavné katedrály ve Štrasburku a Remeši – navštívíme opěvovanou a romantickou Paříž s nesčetnými muzei, galeriemi a monumenty. Ubytování v centru města nám umožní kouzelné večerní procházky po centru města, posezení v kavárničkách na břehu Seiny a vstřebání pravé atmosféry celé Paříže. Hotel se opět nachází v centru Paříže – Montparnasse.

Vyberte si sami svůj zájezd do Paříže.
Těšíme se na Vaši návštěvu.

Typy zájezdů
Vyhledat zájezd
a

a

TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací
E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit