Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

Zájezdy - CK REDOK - Poznávací zájezdy do evropských a exotických destinací

Dopřejte si s námi velkolepou prohlídku Paříže, tohoto skvostného města, které je jedním z nejromantičtějších na celém světě. Zájezd do Paříže s naší cestovní kanceláří Vám nabídne ukázku toho, co toto město tvoří tak neodolatelným. CK Redok Vám nabízí širokou nabídku zájezdů do Paříže.

Poznávací zájezdy Paříž

Každý (ať už je to vyznavač umění, či pouhý laik) ocení poklady, které se ukrývají v celosvětově známém muzeu - Louvre. Kdo by neznal ten proslulý vstup v podobě skleněné pyramidy. Tímto vstupem ovšem začíná teprve opravdová vzácnost. V Louvru můžete obdivovat taková díla jako jsou Rembrandtova, starověké umění, egyptské umění, ale hlavně jedinečnou Monu Lisu od Leonarda Da Vinciho. To vše je přehledně rozděleno do 7 oddělení.

Pařížská Eiffelova věž nám ukazuje tehdejší pokrok v odvětví stavitelství. Vyberte si zájezd do Paříže a odhalte historické monumenty tohoto města, jako jsou Sacré-Coeur, Vítězný oblouk či katedrálu Notre Dame. Toto město je zároveň ukázkou moderní architektury, která se v celé své kráse ukazuje ve čtvrti třetího tisíciletí La Défense.

Nákupy v Paříži, zámky na Loiře

Pro milovníky nakupování a pouličního ruchu bude hlavní atrakcí třída Champs Elysées. Za návštěvu určitě stojí neobvyklé, ale jedinečné a zajímavé centrum Pompidou. Krásny pocit ve Vás vyvolá projížďka lodí po řece Seině, na které se celá Paříž rozkládá.

Naše zájezdy do Paříže jsou také zkombinovány s poznáním proslule honosných zámků na řece Loiře. Tyto zámky jsou monumentálními stavbami renesanční architektury. Pro milovníky adrenalinu a pohádkových světů je jednoznačnou volbou zájezd Paříž a Disneyland. V tomto zábavním parku pookřeje nejedna duše. Oči se zde rozzáří nejen dětem, ale i jejich rodičům či prarodičům.

Každý, kdo chce poznat velkolepou Paříž, si najde svůj zájezd v nabídce naší cestovní kanceláře.

Typy zájezdů
Vyhledat zájezd
a

a

TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací
E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit