Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

Zájezdy - CK REDOK - Poznávací zájezdy do evropských a exotických destinací

Paříž, metropole Francie je díky všem svým superlativům bezesporu také světovou metropolí. Muzikanti, básníci, fotografové, ti všichni už zachytili ve svých dílech romantiku pařížských uliček a památek, popíjení kávy v kavárničkách. Město kontrastů, žije zde přes 2 miliony obyvatel, ale rodilých Pařížanů je opravdu málo. Za prací se sem stěhují lidé z různých koutů světa.

Poznávací zájezd Paříž s CK Redok

Pokud se vydáte na poznávací zájezd do Paříže, určitě nezapomeňte navštívit neopomenutelnou památku, kterou je katedrála Notre Dame, známá z díla Viktora Huga také jako chrám Matky Boží v Paříži. Muzeum Louvre je největším epicentrem umění na světě, skrývá v sobě podklady od antiky až do 19. století. Mezi největší skvosty muzea nepochybně patří Mona Lisa od Leonarda da Vinci.

Versailles - již na první pohled vidíme všude luxus a přepych. Celý komplex se skládá ze čtyř částí: výstavní palác, rozlehlé symetricky uspořádané zahrady a dva malé zámky. Sacré-Coeur je bazilika stojící na vrchu Montmartre, nejvyššího bodu Paříže. Pokud vyjdete 234 točitých schodů, tak se Vám naskytne nejkrásnější pohled na Paříž. Vrch Montmartre - v klikatých uličkách se nachází dva poslední pařížské větrné mlýny, malá vinice nebo také legendární kavárna Au Lapin Agile.

Typy zájezdů
Vyhledat zájezd
a

a

TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací
E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit