Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

Zájezdy - CK REDOK - Poznávací zájezdy do evropských a exotických destinací

Nikdo není na svoji zemi tak hrdý jako Francouzi. Považují svoji zemi za nejcivilizovanější, svůj způsob života za nejlepší a nejzdravější, módu za nejelegantnější, své ženy za nejkrásnější. Je třeba jim v tomto dát za pravdu. Jejich země s bohatou historií je plná umění a kultury. Jejich jídlo a víno je právem proslulé.

Jak jinak tuto zemi začít poznávat než během zájezdu do Paříže. A Paříž, toto evropské velkoměsto nad řekou Seinou, je nejen inventárním seznamem památných budov a starého umění, v němž si odškrtáváte jednotlivé navštívené položky jako Eifellovu věž, Louvre, katedrálu Notre Dame, Vítězný oblouk, Camps Élysées, ale je i místem k zastavení se v útulné restauraci, kde ochutnáte výbornou francouzskou kuchyni, která se stala součástí národního dědictví Francie. Cestovní kancelář Redok Travel pro Vás připravila nabídku zájezdů do Paříže.

Paříž a zámek Versailles

Paříž a zámek Versailles je oblíbený zájezd, ve kterém Vám ukážeme to, s čím by se měl každý návštěvník tohoto města seznámit – Notre Dame – 800 let stará gotická katedrála, Justiční palác, Pařížskou radnici, Královský palác a Louvre, moderní čtvrť třetího tisícelítí La Défense, večerní Monmartre s krásnou basilikou Sacré-Couer, Moulin Rouge, invalidovnu, nejznámější monument města Eiffelovu věž, Vítězný oblouk, třídu Camps Elysées. Součástí tohoto zájezdu do Paříže je i návštěva Versailles, královské rezidence Ludvíka XIV, která je symbolem francouzské renesanční architektury a královské moci.

Paříž a Disneyland

Dalším ze zájezdů do Paříže je Paříž a Disneyland – zájezd pro vhodný pro rodiny s dětmi. Společně navštívíme svět dobrodružství, pohádek a fantazie, vzdáleného 30 km od Paříže. Vydáme se do největšího zábavního parku v Evropě a zároveň poznáme krásu nedaleké francouzské metropole.

Paříž a zámky na Loiře

Jste-li milovníkem zámků, přijďte shlédnout „perly“ renesanční architektury v zájezdu Paříž a zámky na Loiře – jak napovídá název, kromě toho nejdůležitějšího z Paříže, absolvujete okruh po zámcích na Loiře – CHÂTEAU DE CHAMBORD, renesanční skvost, největší zámek na Loiře, BLOIS – významné město umění a cizineckého ruchu, CHÂTEAU DE BLOIS – oblíbené sídlo francouzských králů až do roku 1598, CHÂTEAU DE CHEVERNEY – nádherně zařízený zámek z doby Jindřicha IV. a Ludvíka XII.

Paříž a slavné katedrály ve Štrasburku a Remeši

Poslední z nabízených zájezdů do Paříže je zájezd Paříž a slavné katedrály ve Štrasburku a Remeši – součástí zájezdu je i prohlídka historického centra včetně slavné katedrály ve Štrasburku a světoznámé gotické katedrály Notre Dame v Remeši.

Věřím, že už v tuto chvíli na Vás dýchla atmosféra tohoto města nad Seinou. Poznávací zájezd do Paříže je úvodem do seznámení se s touto krásnou zemí, je to zlomek toho co Vám může naše cestovní kancelář REDOK TRAVEL z programů pořádaných do Francie nabídnout, proto neváhejte a poznejte tuto jedinečnou zemi s námi!!!

Typy zájezdů
Vyhledat zájezd
a

a

TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací
E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit