Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

Zájezdy - CK REDOK - Poznávací zájezdy do evropských a exotických destinací

Vydejte se s cestovní kanceláří REDOK TRAVEL na poznávací zájezd do Polska a rozhodně neprohloupíte. Začneme oblastí Baltského moře v městě Malbork, které je položené na řece Nogat. Malbork je také hrad německých rytířů, který se budoval od 13. století. Další zastávkou bude Gdaňsk, jedno z nejstarších a zároveň největších a nejkrásnějších měst v Polsku. Pohled z ptačí perspektivy je úžasný. V Gdaňsku je toho mnoho k vidění, muzea a galerie, kostely, historické budovy ulice a jejich městské obvody…

 

Na poznávacím zájezdě Polskem navštívíme město Sopoty, které je nejmenším okresem v Polsku. Je známé hlavně svým hudebním festivalem a nejdelším dřevěným molem v Evropě. Dále poputujeme do Gdyně, do významného přístavního města na břehu Baltského moře. Je také jedním z nejmladších vybudovaných měst a až do roku 1918 to byla rybářská vesnička. Váš zájem tu určitě vzbudí dvě plovoucí muzea, lodě Blyskavica a Dar Pomorza, nebo Oceánografické muzeum a akvárium.

 

Ujít si nenecháme ani Slovinský národní park, jehož symbolem je racek. Typickými prvky jsou pohyblivé duny, bažiny, jezera, louky a lesy. Další zastávkou je přístavní město Leba, které bylo původně jen malý rybářský přístav. V centru Leby to tepe životem, je tam plno zábavou překypujících podniků a obchodů, oproti dvěma plážím kde mimo sezónu nepotkáte snad ani živou duši.

 

Dalším cílem na našem poznávacím zájezdě je lidové muzeum v Olsztynu, spatříme tu i vysokou bránu, která je součástí opevnění starého města. Navštívit musíme určitě i civilizací nedotčená Velká mazurská jezera, která jsou vyhledávaným prázdninovým místem a daří se zde i druhům vzácné flory a ptactva. Na našem poznávacím zájezdě navštívíme i hlavní město Polska. Jestli hádáte, že je to Varšava, tak je to správně. Jsou zde spousty památek jako například Královský zámek, Palác kultury, Palác na vodě, Velké divadlo, socha Varšavské mořské panny a další… Dalším bodem v poznání Polska bude město Wieliczka, pod kterým se nachází unikátní, stále pracující solný důl.

 

Sladkou tečkou na našem poznávacím zájezdě by neměl chybět Krakow, kde navštívíme královský hrad, který je vystavěn na nízkém vrchu Wawel. Tradičním místem korunovací polských králů, je i Katedrála na Wawelu. Collegium Maius které zosobňuje nejstarší dochovanou fakultu. Posledním bodem na našem poznávacím zájezdě bude nevelké muzeum Czartovských, které schraňuje dílo Leonarda Da Vinci „Dáma s hranostajem“.

 

Tak jaký máte pocit z okružní jízdy Polskem? Myslím, že milovníci krásných měst ocení i okouzlující Polsko.

Typy zájezdů
Vyhledat zájezd
a

a

TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací
E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit