Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

Zájezdy - CK REDOK - Poznávací zájezdy do evropských a exotických destinací

CK REDOK TRAVEL má pro Vás připravenou širokou nabídku zájezdů do Portugalska. Pokud máte rádi místa, kde se snoubí bohatá historie k poznávání a pohodová dovolená u moře, máte dobrodružného ducha a chutná vám dobré víno - zájezd do Portugalska je pro Vás tím pravým. Portugalsko patří k méně probádaným destinacím a je tam ještě stále co objevovat, stále nabízí něco nového či zajímavého k poznání.

 

V nabídce zájezdů do Portugalska Vás povedeme od oblasti Minho přes Estremaduru a Lisabon až na Algarve. Hlavní město Portugalska Lisabon nás nadchne už jen tím, že nás zde nečeká takový shon jako v ostatních evropských či světových metropolích. Do mysli se nám určitě zakoření zářívě žluté tramvaje, které se proplétají historickými uličkami města. Městská část Lisabonu – Belém má nezměrný historický význam a především zde najdeme bezpočet architektonických skvostů. V našem poznávání Portugalska pokračujeme k univerzitnímu městu Coimbra. Původně hlavní město Portugalska si dochovalo velké množství románských i gotických staveb. Coimbra nabízí jak procházky přírodními parky, zahradami tak i hustě zastavěnou starou část města, kde se můžeme proplétat spletitými uličkami. Jak jsme již zmiňovali pokud zvolíme zájezd do Portugalska musíme vidět nádherné pláže, skvoucí města, poklidné vesnice a horské svahy poseté květy – to všechno je synonymem turistické oblasti Algarve. Určitě se seznámíme s typickým portugalským městem Lagos, které si udrželo své osobité kouzlo, v Lagosu to žije především v noci, kdy se schází místní mládež s mladými turisty z celého světa a baví se v místních klubech a barech. Návštěva jihu Portugalska by nebyla úplná bez výletu na mys sv. Vincenta – Cabo de Sao Vicente.

 

CK REDOK má ve své nabídce několik poznávacích zájezdů do Portugalska a každý si zde jistě přijde na své, kromě zmiňovaných míst rovněž poznáte: rybářské městečko Cascais, sídlo v Estremaduře – Sintra, Batalhu s královským klášterem, poutní místo Fátima, ochutnáme pravé portské v Portu a mnoho dalších známých i méně známých míst Portugalska.

Typy zájezdů
Vyhledat zájezd
a

a

TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací
E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit