Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

Zájezdy - CK REDOK - Poznávací zájezdy do evropských a exotických destinací

Poznávací zájezd do Portugalska to nejsou jen města Lisabon, Batalha, Coimbra nebo Porto s CK REDOK TRAVEL zavítáme i na portugalský ostrov Madeira. Květinový ostrov, perla Atlantiku, krásná příroda, exotická země na dosah, fialový vřes, volně rostoucí strelície toto všechno Vás čeká na Madeiře.

 

Poznávací zájezd na Madeiru je koncipován tak, abyste po své cestě poznali to nejzajímavější z ostrova. Začínáme ve Funchalu, hlavním městě, navštívíme Park Santa Catarina nebo zahradu Quinta Vigia. Jardim Botanico – úchvátí nás zde rostliny z celého světa, například pouštní kaktusy, orchideje z deštných pralesů a mnoho dalších rostlin. Dále se za poznáním vydáme do Santany, stojí zde více jak sto „typických madeirských“ trojúhelníkových domů. Neunikne nám ani Pico do Arieiro, třetí nejvyšší hora Madeiry, povede nás cesta porostlá vonícími eukalypty a vavříny. Pokud strávíte několik teplých večerů na Madeiře nemůže vám u toho chybět madeirské víno.

 

V našem poznávání budeme pokračovat také na ostrůvek Prainha, do vesničky Curral das Freiras, Ribeira Brava a v rámci desetidenního zájezdu poznáme ještě mnohem více. Ze subtropického ráje Madeiry se vrátíme zpět na pevninu a v poznávacích zájezdech do Portugalska budeme hledat další skvosty této nejzápadnější končiny Pyrenejského poloostrova. Během tohoto poznávacího zájezdu - přírodního ráje severu z nabídky CK REDOK TRAVEL, navštívíme NP Peneda Gerês (= Parque Nacional da Peneda Gerês), jedná se o jednu z největších přírodních krás Portugalska. Táhne se od pohoří Serra do Gerês až k Serra da Peneda a ke španělské hranici na severu. Tato malebná krajina se zalesněnými údolími s piniemi a tisy se vám jistě zalíbí a nebudete chtít tento nádherný kraj opustit.

 

V rámci poznávacích zájezdů do Portugalska CK REDOK TRAVEL se zaměříme na tajemná portugalská města ale i na úžasnou přírodu, každý si zde přijde na své.

Typy zájezdů
Vyhledat zájezd
a

a

TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací
E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit