Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

Zájezdy - CK REDOK - Poznávací zájezdy do evropských a exotických destinací

Vyberte si poznávací zájezd do Portugalska s cestovní kanceláří Redok a objevte přírodní a kulturní krásy této mírně zapomínané země. V zemi rozkládající se na Pyrenejském poloostrově a ostrově Madeira najdeme mnoho pozoruhodností, které s naší cestovní kanceláří prozkoumáme. K výběru navštívených míst jsme si pozvali odborníky na různé části Portugalska a proto na našem poznávacím zájezdu uvidíte opravdu výjimečná místa. Při poznávacích zájezdech do Portugalska navštívíme ostrov plný přírodních krás a celoročního jara Madeira. Tento exotický ráj v sobě ukrývá mnoho vzácných druhů květin a přenádhernou přírodu, která okouzlí každého návštěvníka tohoto subtropického místa. Synonymem pro tento ostrov je „rozmanitost“. Kontrast hor se sopečným původem a údolím, které je doslova přeplněno květinami a kaučuky je omračující.

 

Poznávací zájezd do Portugalska ovšem nezahrnuje pouze tento ostrov. Přímo na Pyrenejském poloostrově navštívíme nejvýznamnější památky a místa země, která je mimo jiné jedním z největších producentů korku. Na území je i nepřeberné množství národních parků a přírodních rezervací a navštívit je všechny je téměř nemožné. Při našich cestách navštívíme například NP Penêda Gerés, kde se možná setkáme i s divokými koňmi. Kdo ví. Při vyřčení slova Lisabon se všem vybaví slovo Belém. Tato čtvrť je spojena se zámořskými výpravami za objevením nových kontinentů. Dominantou je věž Torre de Belém, která při večerním nasvícením připomíná zázrak. Pro zpestření jsme vybrali projížďku starodávnou tramvají číslo 28. Lisabon samozřejmě není jediné místo, kde se zastavíme. Dalším úžasným městem při cestě za poznáním je Porto. Jak již název napovídá, jedná se o přístavní město. Poznáme malebné uličky tohoto města, prohlédneme si chrám Sao Francisco, katedrálu Terreiro da Sé a naskytne se nám pohled na mosty přes řeku Duoro. Prohlídka Porta by nebyla ta pravá, pokud by jsme neochutnali vynikající pravé portské víno.

 

Jelikož Portugalsko sousedí se Španělskem, naše cestovní kancelář přidává do poznávacích zájezdů do Portugalska také zastávky na místech zapsaných v UNESCO ve Španělsku. Portugalsko je krásná a českými turisty doposud pořádně neprozkoumaná země a proto pojeďte s cestovní kanceláří Redok na poznávací zájezd do Portugalska a staňte se právě Vy těmi objeviteli nových divů a zajímavostí.

Typy zájezdů
Vyhledat zájezd
a

a

TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací
E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit