Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

Zájezdy - CK REDOK - Poznávací zájezdy do evropských a exotických destinací

Rakousko – země, která má svým turistům rozhodně co nabídnout – zimní sporty na zasněžených svazích a ledovcích, krásné hory a jezera, ohromující scenérie alpských štítů, okouzlující údolí, spolu s vynikajícími, po celý rok přístupnými středisky rozmanitých sportů. Nejen to, ale i bezpočet kulturních akcí a fascinující historické pamětihodnosti činí z návštěvy Rakouska nezapomenutelný zážitek. Nechte se okouzlit krásou a rozmanitostí této země a vydejte se s námi na poznávací zájezdy do Rakouska. Naše první cesta vede do Vídně, hlavního města Rakouska. Prohlédneme si historickou část města okolo Stephansdomu – katedrálu sv. Štěpána, úzké středověké uličky mezi barokními budovami a šlechtickými domy, Figarohaus – zde bydlel a složil Figarovu svatbu W.A.Mozart, Hofburg – bývalou císařskou rezidenci. Zájemci o bohatý kulturní zážitek navštíví večerní představení ve slavné vídeňské Státní opeře. Navštívíme zámek Shönbrunn, kde se narodil císař František Josef I. Na závěr vyjedeme na vrch Kahlenberg s vyhlídkou, ze které se nám město nabídne z jiného pohledu.

 

Další z poznávacích zájezdů do Rakouska nás zavede do Salzburgu – vstupní brány Alp, města úžasného baroka a Mozarta. Užijte si s námi slavnostní atmosféru města v době konání největšího evropského svátku klasické hudby v Salzburger Festspiele a navštivte koncertní nebo operní představení světové třídy. Prohlídka města začne na rušném náměstí Domplatz s velkolepou katedrálou se třemi bronzovými bránami, symbolizující víru, naději a křesťanskou lásku. Na přilehlém náměstí Residenzplatz si poslechneme melodické vyzvánění zvonkohry a klapání koní táhnoucích kočáry. Panorama salzburgských věží doplňuje monumentální stavby Kollegienkirche (Univerzitní kostel) – jehož autorem je nejznámější architekt té doby J.B. Fischer von Erlach. Nesmíme vynechat Mozartův rodný i obytný dům, kde se geniální Mozart narodil, žil a tvořil. Pokud chcete poznat krásu Salzburgu na jedné straně a zároveň vás láká projít unikátní krajinu Berchtesgadenských Alp, kde se střídají hory s množstvím nádherných jezer, je pro vás připraven zájezd Alpské vyhlídky s návštěvou Salzburgu. Turisty léta vyhledávaný poznávací zájezd do Rakouska je zájezd s názvem Solná komora – Salzburgské Alpy. Jak napovídá název, navštívíte Solnou komoru (Salzkammergut) – neoblíbenější TOP destinaci v Rakousku, která zahrnuje východní část Salzburgských Alp s malebným masívem Dachstein a Hollengebirge. S více než 70 jezery obklopenými horami se pyšní úchvatnou krajinou a jedinečným klimatem. Solná komora je také jednou z mála oblastí v Evropě, kde se stále dodržuje řada původních lidových zvyků.

 

Naše nabídka poznávacích zájezdů do Rakouska je velmi pestrá. Každý kdo touží poznat tuto zemi si vybere podle svého gusta.

Typy zájezdů
Vyhledat zájezd
a

a

TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací
E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit