Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

Zájezdy - CK REDOK - Poznávací zájezdy do evropských a exotických destinací

Vydejte se s naší cestovní kanceláří Redok Travel poznat jedinečné zájezdy do Ruska. Pro mimořádný zájem jsme rozšířili naši nabídku i o méně známou oblast Kaliningradu. Připravili jsme obohacený program zájezdu Petrohrad – klenot Ruska, který naleznete na našich stránkách v sekci zájezdy Rusko. V průběhu tohoto zájezdu projedeme i oblast ruské části NP Kurská Kosa, navštívíme písečné duny NP Neringa a turistické zajímavosti Pobaltských republik. Vrcholem programu je samozřejmě výjimečné město, plné kultury a života – Petrohrad, jinak nazývaný „Benátky severu“. Město stojí na čtyřiceti ostrůvcích, které jsou spojeny třemi stovkami mostů. Když se místních obyvatel zeptáte, co stojí za to vidět v Petrohradě, každý Vám bez zaváhání odpoví, že Petrodvorec. Někdejší rezidenci vládnoucí dynastie Romanovců nechal vybudovat Petr I., který chtěl v Rusku postavit ještě něco velkolepějšího a famóznějšího, než bylo sídlo francouzských králů ve Versailles.

 

Dalším mimořádně povedeným zájezdem do Ruska je Stockholm – Helsinky – Petrohrad, při kterém se vypravíme lodí ze švédského Stockholmu, poplujeme Baltským mořem s lodní společností Viking Line, navštívíme Helsinky i oblast Savonlinny ve finské jezerní plošině a pak nás již čekají zářící památky Petrohradu, Tallinu, Rigy a Vilniusu.

 

V sekci zájezdů do Ruska musíme upozornit i na další překrásný produkt – Moskva a kremelská Zbrojnice s poklady ruských carů. Zde navštívíme Moskvu s výjimečnými památkami ruské architektury, dostaneme se i do míst, která jsou běžným návštěvníkům nepřístupná, exklusivně si prohlédneme kremelskou Zbrojnici - Oružejnaja palata, která ukrývá poklady ruských carů. Budeme mít možnost navštívit představení ve Velkém divadle, které se znovu otevřelo 28. října 2011 a prohlédneme si centrum pravoslaví Sergijev Posad s unikátním Trojickosergijevským klášterem.

Typy zájezdů
Vyhledat zájezd
a

a

TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací
E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit