Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

Zájezdy - CK REDOK - Poznávací zájezdy do evropských a exotických destinací

Cestovní kancelář vás zve na poznávací zájezdy do Španělska. Tanec, flamenco, býčí zápasy, pohostinné bary, temperament místních obyvatel, španělské fiesty – to vše je pouhým střípkem z neskutečné barvitosti Španělska, třetí největší země Evropy. Španělsko obklopené Pyrenejemi se rozprostírá až k pobřeží severní Afriky, kde tvoří most mezi jednotlivými kontinenty, dále k němu patří souostroví Baleáry a Kanárské ostrovy. Různorodost podnebí a kontrast krajiny vyvolává u návštěvníků nadšení a velký zájem o tuto zemi. Španělsko disponuje také velkými turistickými centry s malebnými plážemi a čilým turistickým ruchem. Každý by měl však zvážit sám, zda-li není škoda pobyt ve Španělsku trávit na jednom místě na pláži nebo u hotelového bazénu a nepoznat pestrost místní architektury a přírodních atraktivit.

 

Na našich poznávacích zájezdech po Španělsku se jistě nudit nebudete. Shlédneme ty nejslavnější poklady evropského i světového formátu, významná městečka, kláštery, kostely i přírodní krásy. Při výběru toho pravého poznávacího zájezdu do Španělska si můžete zvolit z autokarové nebo letecké dopravy. Ubytování u těchto zájezdů je zajištěno v hotelích střední kategorie v přilehlém okolí navštívených měst tak, aby přejezdy mezi vzdálenějšími destinacemi byly pro klienty co nejpohodlnější a nenáročné. Během vlastního programu zájezdu po Španělsku se o Vás bude starat profesionální průvodce, jehož výklad Vás určitě vždy velmi zaujme.

 

Zde uvádíme několik typů poznávacích zájezdů po Španělsku, které bychom Vám rádi doporučili: Slunečná Andalusie – spojení poznání Andalusie s odpočinkem u moře, Svatojakubská pouť - projdeme trasu slavné poutní Svatojakubské cesty až do Santiaga de Compostela, nádhernou Barcelonu můžeme obdivovat u zájezdu do Španělska s názvem Katalánsko a Barcelona, skutečné poklady kulturního dědictví UNESCO shlédnete při poznávacím zájezdu nazvaném Španělsko-cesta po španělském království. Z Kanárských ostrovů můžeme nabídnout pobyt na Tenerife s organizovanými výlety po ostrově. Z Baleárských ostrovů, perlu Středomoří Mallorcu.

Typy zájezdů
Vyhledat zájezd
a

a

TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací
E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit