Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

Zájezdy - CK REDOK - Poznávací zájezdy do evropských a exotických destinací

CK Redok Travel má pro Vás přichystanou širokou nabídku pobytů u moře s výlety i poznávacích zájezdů do Španělska. Tanec flamenco, býčí zápasy, bary s tzv. tapasem, slavnostní průvody, stejně jako katedrály a paláce – to vše vyvolává u mnoha návštěvníků pocit bezmezného okouzlení. Z hlediska památek Unesco patří mezi největší poklady nejen evropského, ale i světového formátu.

 

Ke Španělsku patří i dvě souostroví – Kanárské ostrovy v Atlantském oceánu a Baleáry ve Středozemním moři. Mezi Kanárské ostrovy patří La Palma, El Hierro, La Gomera, Tenerife, Gran Canaria, Fuerteventura a Lanzarote. Mezi Baleárské ostrovy patří Ibiza, Formentera, Mallorca a Menorca. Naše cestovní kancelář nabízí to nejkrásnější z nich. Navštívíme Tenerife – nejpestřejší ostrov Kanárských ostrovů, přezdívaný minikontinentem. Ostrov nabízí fantastické přírodní scenérie – na severu rozsáhlá zelená údolí, na jihu polopouštní krajinu s kaktusy a sukulenty, v centru úchvatné borovicové lesy, členité kaňony a rozsáhlé černé-vulkanické nebo saharské pláže. Fakultativně vyjedeme na zelený ostrůvek La Gomera, který nabízí divoké vavřínové a araukáriové lesy v Národním parku Garajonay, palmová údolí a neskutečný pohled k bílé špičce vulkánu Pico del Teide, nejvyšší kótě nejen Tenerife, Kanárských ostrovů, ale i celého Španělska.

 

Mezi zájezdy Španělsko neodmyslitelně patří i Mallorca – ostrov bezesporu nejkrásnější a nejzajímavější ve Středozemním moři. Mallorca je jako stvořená pro poznávání jak přírodních krás, tak i kulturních památek. Svou rozmanitostí zaujme a příjemně překvapí každého z vás.

 

Jako další top zájezdy do Španělska můžeme nabídnout Španělsko, cesta po Španělském království, Španělsko – poklady kulturního dědictví Unesco, Pyreneje a Svatojakubská cesta, Katalánsko a Barcelona, Slunečná Andalusie, Svatojakubská pouť ...

Typy zájezdů
Vyhledat zájezd
a

a

TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací
E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit