Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

Zájezdy - CK REDOK - Poznávací zájezdy do evropských a exotických destinací

Cestovní kancelář Redok Travel i letos nabízí velký výběr poznávacích zájezdů do Španělska, země, která je typická tancem flamenco, býčími zápasy a hlavně krásnými plážemi a nočním rušným životem.

 

S našimi poznávacími zájezdy se dostanete na španělská pobřeží i vnitrozemí, na ostrov Mallorcu a na jeden z Kanárských ostrovů - Tenerife. Na zájezdy do Španělska se dostanete luxusním klimatizovaným autobusem či pohodlněji letecky.

 

Během našich cest navštívíme mnoho krásných měst, včetně hlavního města Madridu s monumentálním královským palácem El Escorial. Ve městě si prohlédneme exteriéry paláce Puberta del Sol a Plaza Mayor. Navštívíme nejstarší universitní město Alcala de Henares a město Segovie s pevností Alcázar. V Toledu a Aranjuez se procházkou městem seznámíme opět s jejich nejznámějšími a nejlákavějšími místy. V příbřežní Barceloně uvidíme nejznámější historickou památku, Sagrada Familia. Poznávací zájezdy do Španělska nás zavedou i na slunečná španělská pobřeží Costa Brava v Katalánsku a Costa Azahar, jenž je známé pomerančovými květy.

 

Dále v oblasti jižní Andalusie navštívíme město Sevilla, které je nejteplejším místem v celé Evropě a pyšní se mnoha zajímavými místy, jako je gotická katedrála s proslulou věží Giralda. Córdoba se starou židovskou čtvrtí bylo v minulosti nejznámějším městem západního světa a v současnosti má turistům opravdu co nabídnout. Město usazené při pohoří Sierra Nevada nás uchvátí palácem Alhambra s krásnými zahrady a sídlem Generalife. Mezi další zajímavá města patří také Malága se zříceniny maurského hradu a jeskynní městečko Guadix. Největším zážitkem bude výlet na území Gibraltaru, kde se potkáme při cestě k jeskyni sv. Michala s opičkami, které se rádi s turisty kamarádí.

 

Při poznávacích zájezdech do Španělska se dostaneme i na sever španělského území, do nejzelenějšího kraje země, Galície, kde se stalo Santiago de Compostela třetím nejdůležitějším poutním místem křesťanského světa.

 

Navštívíme i nejkrásnější Baleárský ostrov. Mallorca, nazývaná perlou Středomoří, nabízí turistům nádherné pláže s azurově modrou vodou, pobřeží s útesy, krasové jeskyně, ale i mnoho kulturních památek.

 

Ostrov Tenerife je také jeden z cílů naší cestovní kanceláře. Na tomto poznávacím zájezdě do Španělska budeme navštěvovat nejzajímavější místa ostrova s kombinací odpočinku u moře.

 

Neváhejte a projděte si naše poznávací zájezdy do Španělska včas!

Typy zájezdů
Vyhledat zájezd
a

a

TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací
E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit