Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

Zájezdy - CK REDOK - Poznávací zájezdy do evropských a exotických destinací

Cestovní kancelář REDOK Vám nabízí širokou škálu poznávacích zájezdů do Švýcarska. Švýcarsko leží v srdci střední Evropy. Švýcarsko je malá velmi hornatá země. V horách se rozprostírají ledovce a na jihu rostou palmy. Říká se, že každý Švýcar dostává obrazně již do kolébky slušný balík franků - přesto i velmi majetní občané vystupují decentně, jsou pracovití, střídmí a korektní.

 

V programu našich poznávacích zájezdů do Švýcarska nechybí návštěva legendárního hradu Chillon, vystavěného na skále u břehů Ženevského jezera. Podíváme se do Ženevy, kde si nenecháme ujít proslulou fontánu Jet d´Eau. Na našem poznávacím zájezdu do Švýcarska se podíváme i do historického centra země Luzern – Staré město je proslavené dřevěnými mosty Kapellbrucke a Spreuerbrucke. Navštívíme velkolepé horské scenérie Matterhornu, který je považován za jednu z nejkrásnějších a nejpopulárnějších hor Evropy. Tyčí se na hranici mezi Švýcarskem a Itálií, nad švýcarským Zermattem a italským městem Breuil-Cervinia. Matterhorn je vyhledávaný horolezci pro jeho krásu i obtížnost. Uvidíme za vysokými horami na jihu kanton Ticino, se svébytnou kulturou a středomořskou orientací. Dále si můžeme vyjet „horským expresem“ – horským vláčkem „Bernina-express“ přes průsmyk Bernina, kolem jezer a ledovců, přes viadukty, tunely a galerie do Pontresiny. Prohlédneme si známé horské středisko – Sv. Mořic.

 

Muži zajisté ocení zájezd na Autosalon Ženeva, jde od nejprestižnější autosalon v Evropě a světovou premiéru zde bude mít mnoho nových aut včetně novinek od Škody. Určitě musíme navštívit Jungfrau – srdce Švýcarska – gigantickou kulisu horských čtyřtisícovek. Tento kraj se honosí nejpůsobivějšími horskými scenériemi, jenž doslova vyráží dech. Vysoké štíty, oblasti věčného sněhu, překrásné vyhlídky, ale i mírná údolí a křišťálové vody zdejších jezer.

Typy zájezdů
Vyhledat zájezd
a

a

TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací
E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit