Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

Zájezdy - CK REDOK - Poznávací zájezdy do evropských a exotických destinací

Naše cestovní kancelář REDOK pořádá mnoho poznávacích zájezdů do Švýcarska. Každý zná švýcarské hodinky nebo čokoládu. Největším městem je Curych, které bývá vítězem anket o nejideálnější město pro život, hlavním městem je Bern. Naše CK nabízí bohatý a pestrý program pro obdivovatele této malé země. Statisíce turistů každoročně láká takřka nedotčená příroda a mnohotvárnost švýcarské architektury, jejíž stavební památky eviduje a chrání UNESCO. S naším poznávacím zájezdem navštívíme Švýcarsko – zemi jedinečných přírodních krás v záři pestrých barev léta a jeho železniční nej-nejstrmější zubačku světa na Pilatus, přesně sto let starou zubačku na TOP OF EUROPE – Jungfraujoch – nejvýše položená železniční stanice v Evropě v oblasti věčného sněhu a ledu a svezeme se i moderním Glacier expresse „nejpomalejším rychlíkem světa“.

 

Dále můžeme navštívit úchvatný kraj, honosící se nejpůsobivějšími horskými scenériemi, jenž doslova vyráží dech. Vysoké štíty, oblasti věčného sněhu, překrásné vyhlídky, ale i mírná údolí a křišťálové vody zdejších jezer to vše nás zde čeká.

 

Poznávací zájezd Švýcarsko nás také může zavést do panenské vysokohorské oblasti Wallisu, který patří bezesporu k nejslunnější a nejmalebnější oblasti celých Alp, pyšní se nejúchvatnějšími a nejvyššími štíty Švýcarska, včetně Matterhornu, Dómu a Mont Rosy. Ubytováni je zajištěno v hotelu vysoko v údolí v Saas Fee, v nadmořské výšce přes 1600m, v samém ráji pěších turistů, pod čtyřitsícovkami a největšími Alpskými ledovci. Klienti naší cestovní kanceláře si pochvalují ubytování na jednom místě, to znamená, že se z každého výletu vracíme do stejného hotelu a odpadá neustálé balení a vybalování. Naše poznávací zájezdy Švýcarsko jsou určeny jak pro zdatné turisty, tak i pro méně zdatné. Většinou jde o lehkou pěší turistiku.

 

Proto neváhejte a zavčas si zarezervujte náš zájezd.

Typy zájezdů
Vyhledat zájezd
a

a

TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací
E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit