Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

Zájezdy - CK REDOK - Poznávací zájezdy do evropských a exotických destinací

Objevte s námi kouzlo orientálního Turecka, kontrast mezi starým a novým Istanbulem, rozmanitost terénu, přitažlivé mořské scenérie nebo hrozivé hory. Poznávací zájezdy do Turecka nás zavedou do země, která je odedávna spojnicí mezi Evropou a Asií. Při prohlídce na nás dýchne atmosféra starých časů a kultur a neopomeneme ani na procházku labyrintem Velkého Bazaru.

 

Z našich poznávacích zájezdů do Turecka doporučujeme velmi populární Okruh Tureckem za památkami a přírodou orientu, kde budeme obdivovat nejen historické památky křesťanské, ale i osmanské říše. Putování započneme prohlídkou brány Orientu městem Edirne, dále budeme pokračovat přes průplav Dardanely k návštěvě starodávné Tróje, akropole Pergamon, Artemidina chrámu v Efesu, slavné starověké věštírně Didyma, areálu Afrodisias, vápencových jezírek Pammukkale a dalších. Naši cestu završíme podrobnou prohlídkou Istanbulu s úžasnou romantickou atmosférou. Zájezd je koncipován jako poznávací s možností koupání v přímořské oblasti jižního Turecka. Ubytování je zajištěno v hotelích střední kategorie s polopenzí. Při zpáteční cestě je pro klienty zajištěno tranzitní ubytování v okolí Sofie. Klienti si tak před přejezdem mohou pohodlně odpočinout a nabrat síly na další cestu.

 

Z kratších poznávacích zájezdů do Turecka můžeme nabídnout prodloužený eurovíkend v Istanbulu. Náš kvalifikovaný průvodce nás provede Starým Istanbulem, navštívíme palác Topkapi, Yerebatanskou cisternu, Velký Bazar, komplex Sulejmanovy mešity a nebude chybět ani projížďka Bosporskou úžinou. U tohoto zájezdu zaručujeme ubytování v hotelu střední kategorie v centrální části města.

 

Příznivci nádherných tureckých pláží si přijdou na své při návštěvě pobytově-poznávacího zájezdu nazvaném Turecké západní pobřeží nebo Turecké jižní a západní pobřeží, kde jsme kromě prohlídek historických památek a přírodních atraktivit do programu zařadili také několik dnů vyhrazených k odpočinku u moře.

 

Každý, kdo chce poznat toto velkolepé město, si najde svůj zájezd v nabídce od cestovní kanceláře Redok.

Typy zájezdů
Vyhledat zájezd
a

a

TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací
E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit