Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

Zájezdy - CK REDOK - Poznávací zájezdy do evropských a exotických destinací

Vánoce se kvapem blíží a vy ještě nemáte ani potuchu, jaký dárek vybrat svým nejbližším? Zvolte tři v jednom: poznání, vzrušení a zážitky, na které se vzpomíná nad fotografiemi ještě léta. Stále ještě netušíte, o co jde? Přece o vysněnou dovolenou ve formě poznávacího zájezdu.

Poznávací zájezdy pro ženy i pro muže

Dárek v podobě poukazu na poznávací zájezd pod vánočním stromečkem jistě potěší. A je to tak jednoduché. Stačí kontaktovat naši cestovní kancelář, rádi Vám poskytneme potřebné informace. Takže je libo udělat radost svému muži, otci, tchánovi či plnoletému synovi? Přesně pro ně je zde například poznávací zájezd na autosalon v Ženevě. Nevíte, kam by potěšila cesta ženskou část rodiny? Romantické Benátky v době karnevalu jistě nezklamou. Oba zmíněné poznávací zájezdy nejsou dlouhé, takže jako vánoční dárek se velmi dobře hodí. Obdarovanému nepřinesou komplikace v práci v souvislosti s čerpáním dovolené.

Poznávací zájezdy i pro náročnější

Ovšem existuje pestrá nabídka na poznávací zájezdy pro náročné cestovatele. Zkuste si představit, jakou radost můžete udělat dárkovým vánočním poukazem, který umožní vyměnit studenou a pochmurnou ještě zimní Českou republiku za návštěvu tropů. Darováním poznávacího zájezdu věnujete pohádku. Neboť co jiného je návštěva indického Taj Mahalu a sloního festivalu v Jaipuru. V případě, že Vás neláká Indie, je zde ještě jeden horký tip. Kdo by se nechtěl vydat třeba k protinožcům? Pro poznávací zájezdy do Austrálie je v březnu ideální počasí. Do té doby se obdarovaný stačí z příjemného šoku, který pro něj na Vánoce připravíte, vzpamatovat a vše potřebné si zařídit.

Darování poznávacího zájezdu v podobě vánočního dárkového poukazu je navíc spojeno i příjemnými slevami. Takže ještě marně hloubáte nad tím, co najdou vaši bližní pod stromečkem?

Typy zájezdů
Vyhledat zájezd
a

a

TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací
E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit