Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

Zájezdy - CK REDOK - Poznávací zájezdy do evropských a exotických destinací

Poznávací zájezdy s cestovní kanceláří Redok Travel to jsou dny plné zážitků. S námi se můžete vypravit za důkladným poznáním téměř celé Evropy. V naší nabídce poznávacích zájezdů nechybí ty nejoblíbenější metropole jako je Paříž, Londýn, Řím, Benátky, Barcelona, Petrohrad, Moskva aj. Vybrat si můžete mezi dopravou autobusovou nebo leteckou. Poznávací zájezdy CK Redok Travel je i důkladné poznání jednotlivých oblastí daných zemí. Máme pro vás připraveny podrobné zájezdy do jednotlivých částí Francie – od Alsaska po Bretaň, Itálie – od Benátska po Sicílii, Skandinávie, Německa, Švýcarska, Pobaltských států, Ruska, Velké Británie – jako je jižní Anglie, Wales i Skotsko. Bohatá nabídka na vás čeká ve Španělsku a Portugalsku, mezi oblíbené destinace těchto zemí patří i poznávací zájezdy na Madeiru či Kanárské ostrovy.

 

Slunné Středomoří, antické Řecko, bájná Kréta, Malta, francouzský ostrov Korsika či italská Sardinie – i to jsou poznávací zájezdy s CK Redok. Pro rodiče s dětmi jsou připraveny poznávací zájezdy do Paříže a Disneylandu nebo za poznáním Berlína s odpočinkem v tropickém ráji Tropical Islands.

 

Máte rádi turistiku? Pak i Vy si u nás vyberete nejeden poznávací zájezd. Věříme, že vás nezklameme příjemnými pobyty v horských střediscích se zaměřením na lehkou až středně těžkou turistiku. Záleží vždy na vás, jaký typ trasy si vyberete. Poznávací zájezdy s aktivním zaměřením pořádáme do Rakouska, Itálie, Švýcarska i Savojských Alp.

 

V nabídce exotických poznávacích zájezdů nechybí takové destinace jako je ostrov Srí Lanka, Maledivy, Peru, Chile, Bolívie, Mexiko, Indie, Spojené arabské emiráty ale i bližší místa jako Jordánsko, Izrael nebo Maroko.

 

Ať již si vyberete jakýkoliv poznávací zájezd, všem garantujeme vysokou kvalitu našich služeb. Vždy se vám budou věnovat profesionální průvodci, pro které je daná země druhým domovem a všechny cesty jsou nabízeny renomovanými společnostmi, ať již se jedná o letadla nebo autobusovou přepravu.

Typy zájezdů
Vyhledat zájezd
a

a

TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací
E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit