Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

Zájezdy - CK REDOK - Poznávací zájezdy do evropských a exotických destinací

Pokud ne, rozhodně navštivte naši rozsáhlou nabídku poznávacích zájezdů. Věříme, že si vyberete pro vás ten nejlepší.

 

Naše cestovní kancelář Redok Travel nabízí poznávací zájezdy jak po Evropě, tak i do zemí, které jsou pro vás stále neobjevované. Mezi oblíbené zájezdy patří už tradiční evropské města, jako je Paříž s návštěvou Versailles nebo zámků na Loiře, a další nádherná francouzská místa, která nám ukáže Provance, Burgunsko a Champagne, Normandie nebo Gaskoňsko. Dále je to poznávací zájezd Londýn s jeho historií a památkou, italské metropole Řím a Florencie s památkami UNESCO, kouzelné Benátky a další italská území. Oblíbené jsou i německé Drážďany, Berlín či Postupim a také zájezdy pořádané do Rakouska či Švýcarska, kde nás okouzlí vysoko tyčící se Alpy s typicky zelenou, rozkvetlou krajinou. Pokud vás zajímají vzdálenější místa, připravili jsme pro vás i zájezdy po ostrovech Středozemního moře.

 

Máme připravené i poznávací zájezdy po České a Slovenské republice, které ocení hlavně milovníci naší vlasti, kteří nemají naše území zcela procestované. V nabídce máme i lázeňské pobyty s naší autobusovou dopravou. Pokud máte rádi odpočinek u moře, můžeme vám nabídnout dvě chorvatské destinace Primošten a Brelu, kde můžete trávit dovolenou na pláži a mít program pobytu ve své režii.

 

Naše poznávací zájezdy se konají celoročně, proto najdete velký výběr nejen o letních prázdninách, ale i v měsících jarních, podzimních a v době adventu, kde budeme společně nasávat vánoční atmosféru. O velikonočních svátcích se s námi můžete vydat za známými památkami do Paříže, Holandska s návštěvou světové zahradnické výstavy Floriade, do renesančního města Florencie v Toskánsku, francouzského města Provance s rozkvetlými lány levandulí, Maďarska za termálními prameny nebo polského města Krakowa.

 

Kdo má rád exotické země, je pro ně nově připraven zájezd na ostrov Srí Lanku v Indickém oceáně s možností návštěvy ostrovního ráje Maledivy. Také se s námi můžete dostat i do daleké Austrálie či si zakoupit zájezd do Indonésie.

 

Zarezervujte si u nás váš zájezd včas, budeme se těšit na naše společné cestování.

Typy zájezdů
Vyhledat zájezd
a

a

TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací
E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit