Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

Zájezdy - CK REDOK - Poznávací zájezdy do evropských a exotických destinací

Srí Lanka a Maledivy

Srí Lanka se nachází 30 km jižně od Indie, v Indickém oceánu. Toto místo můžete navštívit celoročně, protože je zde teplo po celý rok. Nejlépe je zde ale od prosince do března a to je také doba, která je označována jako turistická sezóna. V této době zde nejméně prší a navíc je u nás již pěkná zima, takže pokud si chceme zimu zkrátit a jet se někam ohřát, pak je Srí Lanka tím pravým místem. Zažít zde můžete také výjimečné Vánoce, než na jaké jsme u nás zvyklí. Srí Lanka a Maledivy nejsou jen nádherné pláže, ale také jedinečná příroda.

Hledáte místo k „nicnedělání“?

Pokud se vydáte na Maledivy, ocitnete se na souostroví, které je rozmístěno v Indickém oceánu. Budete si zde připadat jako v tropickém ráji. Pláže jsou skutečně nádherné a písčité a lemují je palmové háje. Ostrovy jsou obklopeny korálovými útesy, kde žijí velmi úchvatní živočichové. Na Maledivách si také užijete velké množství vodních sportů. Takže taková dovolená je jedním slovem jeden velký RELAX. Vidět a navštívit ale také můžete královská města Srí Lanky Anuradhapura a Polonnaruwa.

Krásné zážitky na celý život

Pokud je vaším snem exotická dovolená a chcete vědět, jak se žije v ráji, pak se jistě vydejte do těchto míst. Cestu do ráje vám zajistí cestovní kancelář Redok:
Maledivy - Srí Lanka - pobyt na Maledivách - poznání a odpočinek u Indického oceánu
…Dopřejte si něco neskutečně krásného alespoň jednou za život…

Typy zájezdů
Vyhledat zájezd
a

a

TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací
E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit