Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

Zájezdy - CK REDOK - Poznávací zájezdy do evropských a exotických destinací

Všem známé, ale stále exotické Thajsko

Thajsko je poměrně dosti navštěvovanou zemí a určitě jste o ní mnohokrát slyšeli. A pokud byste o ní nechtěli jen slyšet, ale ji i vidět, tak se určitě nechte zlákat místy, která přímo vybízí k tomu, abyste je navštívili. Pokud si chcete užít slunce a ostrovní ráj, pak sem určitě vyrazte, protože Thajsko vás zavede za opravdovou exotikou na krásné a malebné pláže a teplo je tu po celý rok. Pro ty, kteří celé dny na pláži rozhodně trávit nechtějí je zde hodně míst, která se dají navštívit. Prohlédnout si můžete Bangkok, kde je chrám Wat Trimit, navštívit zde můžete Královský palác a chrám Smaragdového Buddhy a můžete vyjít na horu Golden Mountain. Nejvíc zajímavostí v Bangkoku je ovšem ve čtvrti Ratanakosin.

Největší zážitky

Velké zážitky budete mít jistě z plavby na plovoucích trzích, při které poznáte, jak žijí místní obyvatelé podél kanálů. Jako ve filmu si budete připadat při procházce k železničnímu mostu přes řeku Kwai, který je známý právě z knižního i filmového zpracování. A co teprve řeknete na to, že byste se mohli dostat do takzvaného sloního kempu? Neláká vás představa projet se na slonech údolím řeky? Pěšky se pak máte možnost vydat okolní přírodou až k vodopádům, kde se můžete vykoupat a projet na bambusových vorech.

A kde si zájezd prohlédnout?

Pokud se chcete dostat do ráje, pak rozhodně navštivte Thajsko a zaručíme Vám, že budete hned vědět, že to nebylo naposledy. Podívejte se, jak se do tohoto ráje dostat s cestovní kanceláří Redok: exotická dovolená - Thajsko

Typy zájezdů
Vyhledat zájezd
a

a

TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací
E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit