Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

Zájezdy - CK REDOK - Poznávací zájezdy do evropských a exotických destinací

Už od roku 1996 pro Vás cestovní kancelář REDOK TRAVEL s.r.o. pořádá zájezdy do různých koutů světa. U nás si můžete vybrat ze široké nabídky poznávacích zájezdů, pobytových zájezdů, zájezdy pobytově – poznávací i speciální zájezdy. Vydejte se do světa fantazie, dobrodružství, do krajin blízkých i vzdálených.

Proč na zájezdy s CK Redok?

Proč byste měli cestovat s námi? S pořádáním zájezdů máme dlouholeté zkušenosti, vždy si vyberete ze široké nabídky, Vaši dovolenou pořídíte za přijatelné ceny, máme nástupní místa po celé České republice, jsme pojištění proti úpadku a zakládáme si na kvalitě našich služeb. Každoročně nás velmi těší zvyšující se počet Vás, našich klientů, i proto se naše nabídka zájezdů mnohonásobně zvýšila a Vaše kladná hodnocení vnímáme jako fakt, že jdeme správnou cestou. Zároveň nás tato skutečnost zavazuje pokračovat v nastoupeném trendu kvalitních služeb. V našich pobočkách ve Svitavách na náměstí Míru 19, nebo v Brně na Šilingrově náměstí 3/4 Vám naše pracovnice ochotně poradí a pomůže vybrat ten nejvhodnější zájezd pro Vás. Objednávat můžete i z pohodlí domova on-line na našich stránkách. Tento způsob rezervace je nejrychlejší cestou a zároveň zde můžete najít i nejaktuálnější nabídky last minute.

Kam na zájezdy s CK Redok?

Kam se s námi můžete vypravit, které země můžete poznávat a obdivovat? Klientům nabízíme velmi pestrý výběr poznávacích zájezdů po centrální části Evropy (především Itálii, Francii, Velké Británii, Rakousku, Německu a Švýcarsku), Ruska a Pobaltských států včetně Kaliningradu. Nově jsme zařadili i cestu po Srí Lance s možností prodloužení pobytu na Maledivách, Austrálii, Izrael či Indonésii. Příznivcům spojení poznání a relaxace u břehů moře doporučujeme zvolit kombinovaný zájezd pobytově-poznávací, kde se specializujeme především na oblast Itálie (Sicílie, Ischia, Neapol, Elba, Ligurie, ...), Francie (Korsika, Normandie, Francouzská riviéra, ...), Chorvatska (ostrov Vis, Mljet...), Řecka (Kréta, Peloponés, Jónské ostrovy...), Turecka, Bulharska a dalších. Obdivovatele české krásy a kultury upozorňujeme na novinky v kapitole hvězdicových zájezdů, které se stávají rok od roku stále populárnějšími.

 

Naše nabídka zájezdů je opravdu pestrá a každý si vybere podle svých představ. Poznávejte svět s námi, Vaše cestovní kancelář Redok Travel.

Typy zájezdů
Vyhledat zájezd
a

a

TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací
E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit