Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

Zájezdy - CK REDOK - Poznávací zájezdy do evropských a exotických destinací

Naše cestovní kancelář REDOK Travel Vás dopraví do Vašich vysněných míst. Máme mnoho a mnoho poznávacích zájezdů, ale i pobytově-poznávacích zájezdů, zájezdů zaměřených na turistiku ale i do exotických destinací.

 

Kromě „klasických“ zájezdů jsme pro Vás připravili cesty do Ruska a Pobaltských států včetně oblasti Kaliningradu. O tyto zájezdy je velký zájem. Dále jsme rozšířili nabídky poznávacích zájezdů do centrální Evropy – především Itálie, Francie, Velké Británie, Rakouska a Německa.

 

Velice zajímavý je i zájezd po Srí Lance s možností prodlouženého odpočinkového pobytu na úžasných Maledivách. Souostroví Maledivy je roztroušeno kolem rovníku u Indického oceánu a představuje tak sny o tropickém ráji. Ostrovy jsou lemovány nádhernými písčitými plážemi, které zpevňují palmové háje. Všechny ostrovy jsou obklopeny korálovými útesy, ve kterých žijí nejrůznější druhy magicky krásných mořských živočichů.

 

Úplnou novinkou je okruh Austrálií. Jde o podrobnou cestu za krásami kontinentu, poznáme přírodní i architektonické památky UNESCO, světově známá města jako SYDNEY, Melbourne, Alice Springs, ale hlavně jedinečnou přírodu několika podnebních pásem – na severu tropy a Velky korálový útes, v mírném jižním pásmu Modré hory a subtropy v pouštním středu země s mystickým Uluru – Ayers Rock.

 

A kdo by nechtěl cestovat příliš daleko a chtěl by „ jen“ relaxovat pro toho jsme nově připravili lázeňské zájezdy na Slovensko. Zájezdy pořádáme do známých Turčianských Teplic, které se jako jediné lázně na Slovensku soustřeďují na léčbu onemocnění ledvin a močových cest, onemocnění pohybového aparátu a neurologických nemocí. Hydrouhličitanová vápenatá minerální voda s vysokým obsahem síry se využívá u vodoléčebných procedur a pitných kúr. Nebo s námi můžete jet do lázní v Rájeckých Teplicích. Tyto lázně vděčí za svou slávu hlavně termálním pramenům, které mají teplotu 38st C a vynikající léčebné účinky hlavně na pohybový aparát.

 

Pokud se rozhodnete strávit kdekoli určitě si vyberete z naší široké nabídky.

Typy zájezdů
Vyhledat zájezd
a

a

TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací
E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit