Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

Dáte přednost romantické Paříži, nebo raději Amsterdamu?

Díky očkování se nám zase trochu otevřela možnost cestovat a všichni netrpělivě doufáme, že příští rok to bude ještě lepší. Jestli už máte dost sezení doma, je nejvyšší čas popřemýšlet, kam se vydáte. Naplánujte si dovolenou třeba hned na jaro 2022. A kam to bude? Dopřejte si poznávací zájezd do Paříže nebo do Amsterdamu!

V Evropě máme mnoho překrásných měst, která stojí za návštěvu. Mezi nimi se skví samozřejmě i Praha, avšak ta cestovatele toužící po zahraničních krásách neuspokojí. Místo ní lze doporučit kouzelnou Paříž či Amsterdam.
 

Dovolená v Paříži bude každopádně plná romantikyDovolená v Paříži uspokojí všechny, kdo touží po romantice. Tohle město je kouzelné v jakémkoliv ročním období, avšak zkuste se mu vyhnout v létě. Přes léto byste totiž strávili většinu času spíš čekáním ve frontách na všechny památky. A že jich je!

Určitě nesmíte vynechat muzeum Louvre s La Joconde (takhle Francouzi nazývají Monu Lisu), nádherný chrám Sacré-Coeur tyčící se nad městem ve čtvrti Montmartre, katedrálu Notre Dame, Sainte Chapelle, vznešený Pantheon a Sorbonu v latinské čtvrti. Prohlédněte si zeď Miluji tě, vydejte se příměstským vlakem do zámku a zahrad ve Versailles a užijte si výhled z Eiffelovy věže.

Tohle je typický program pro poznávací zájezdy do Francie. Rozhodně byste si ale měli najít čas i na posezení v místních kavárničkách, ochutnávku místních palačinek, croissantů, makronek, francouzského vína, sýrů, uzenin. Je tady toho tolik k poznávání!
 

Do Amsterdamu na největší svátek zahrádkářůDubnová dovolená v Amsterdamu je volbou číslo jedna pro milovníky květin. Amsterdam totiž v tomto období kvete, a navíc se v blízkém Almere koná jedinečná světová výstava Floriade 2022. Jde o opravdu výjimečnou událost, koná se totiž pouze jednou za 10 let.

Zájezd do Amsterdamu však nemusí být pouze o květinách. Amsterdam je městem umění. Můžete zde navštívit vyhlášená muzea – například Van Gogh Museum rozhodně stojí za zhlédnutí. Překrásný je i dům Anny Frankové či Zaanse Schans nedaleko Amsterdamu, kde poznáte všechny holandské národní tradice.

Mimochodem zájezdy do Holandska lze efektivně spojit i s návštěvou dalších zemí Beneluxu. Poznejte rovnou několik měst, vezměte to od severu k jihu, užijte si květiny, sýry, větrné mlýny a malá městečka.
 

Dovolená ve Francii - Poznávací zájezdy do Paříže v roce 2022


FRANCIE - Romantická Paříž a Versailles. Hotel na dosah Vítězného oblouku
FRANCIE - Paříž a zámek Versailles. Hotel v centru Paříže
FRANCIE - Paříž a zámky na Loiře. Zahrady a perly renesance


Poznávací zájezdy do Amsterdamu v roce 2022

AMSTERDAM + Světová výstava Floriade 2022. Velikonoce v Holandsku
AMSTERDAM - Zaanse Schans a Světová výstava Floriade 2022
 
Typy zájezdů
Vyhledat zájezd
a

a

TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací
E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit