Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

Dáte přednost romantické Paříži, nebo raději Amsterdamu?

Evropa je pokladnice nekonečných krás a zážitků, kde každé město vypráví svůj vlastní příběh. Mezi těmi nejzářivějšími perličkami se vynořují dva skvosty, které přitahují srdce cestovatelů z celého světa – romantická Paříž a živý Amsterdam. Zatímco Paříž je synonymem pro lásku, umění a historii, Amsterdam nabízí nevšední kombinaci kultury, historie a neopakovatelných zážitků ve světě květin a umění. Stojíte na rozcestí a nevíte, které z těchto měst byste měli dát přednost pro vaši příští dovolenou? Připojte se k nám na cestě, kde prozkoumáme kouzlo obou těchto destinací a možná najdete odpověď, která vás přivede k tomu, abyste si balili kufry právě nyní.
 

Dovolená v Paříži bude každopádně plná romantikyDovolená v Paříži uspokojí všechny, kdo touží po romantice. Tohle město je kouzelné v jakémkoliv ročním období, avšak zkuste se mu vyhnout v létě. Přes léto byste totiž strávili většinu času spíš čekáním ve frontách na všechny památky. A že jich je!

Určitě nesmíte vynechat muzeum Louvre s La Joconde (takhle Francouzi nazývají Monu Lisu), nádherný chrám Sacré-Coeur tyčící se nad městem ve čtvrti Montmartre, katedrálu Notre Dame, Sainte Chapelle, vznešený Pantheon a Sorbonu v latinské čtvrti. Prohlédněte si zeď Miluji tě, vydejte se příměstským vlakem do zámku a zahrad ve Versailles a užijte si výhled z Eiffelovy věže.

Tohle je typický program pro poznávací zájezdy do Francie. Rozhodně byste si ale měli najít čas i na posezení v místních kavárničkách, ochutnávku místních palačinek, croissantů, makronek, francouzského vína, sýrů, uzenin. Je tady toho tolik k poznávání!
 

Do Amsterdamu na největší svátek zahrádkářůDubnová dovolená v Amsterdamu je volbou číslo jedna pro milovníky květin. Amsterdam totiž v tomto období kvete, a navíc se v blízkém Almere koná jedinečná světová výstava Floriade. Jde o opravdu výjimečnou událost, koná se totiž pouze jednou za 10 let.

Zájezd do Amsterdamu však nemusí být pouze o květinách. Amsterdam je městem umění. Můžete zde navštívit vyhlášená muzea – například Van Gogh Museum rozhodně stojí za zhlédnutí. Překrásný je i dům Anny Frankové či Zaanse Schans nedaleko Amsterdamu, kde poznáte všechny holandské národní tradice.

Mimochodem zájezdy do Holandska lze efektivně spojit i s návštěvou dalších zemí Beneluxu. Poznejte rovnou několik měst, vezměte to od severu k jihu, užijte si květiny, sýry, větrné mlýny a malá městečka.
 

Dovolená ve Francii - Poznávací zájezdy do Paříže v roce 2024


FRANCIE - Romantická Paříž a Versailles. Hotel na dosah Vítězného oblouku
FRANCIE - Paříž a zámek Versailles. Hotel v centru Paříže
FRANCIE - Paříž a zámky na Loiře. Zahrady a perly renesance


Poznávací zájezdy do Amsterdamu v roce 2024

ROTTERDAM - GOUDA - AMSTERDAM


 
Typy zájezdů
Vyhledat zájezd
a

a

TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací
E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit