Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

Dejte Rumunsku šanci. Nebudete litovat!

Proč dovolená v Rumunsku? Hned z několika důvodů! Je krásné, cenově dostupné a bez davů turistů. Kvůli své temné minulosti ale trošku opomíjené. A to je velká škoda.

Svého času se jednalo o poměrně zajímavou turistickou destinaci nabízející moře, hory i historické památky. Po revoluci zájem o dovolenou v Rumunsku ale opadl. A zvedá se až teď. A to je dobře, protože tato země rozhodně má co nabídnout.

Nejenom Transylvánie


Zřejmě největší devizou této země nacházející se v jihovýchodní Evropě na Balkánském poloostrově jsou rumunské hory, konkrétně Rumunské Karpaty, do nichž Bram Stoker zasadil děj svého vrcholného díla Dracula. Konkrétně hrad Bran v Transylvánii, na němž se děj odehrává, je místo skutečně zádumčivé. Kempaři, kteří se pod ním kdy rozhodli přenocovat, vyprávějí různé historky. To ale zase neznamená, že byste se mu měli vyhýbat obloukem. Naopak ho pořádně prozkoumejte! Stejně jako další místa!

Dovolená v Transylvánii

Dokonalý únik před civilizací


Dechberoucí jsou i skalnaté štíty jižních Karpat, hluboké lesy Karpat východních, stejně jako zajímavá krajina jižního Banátu. Milovníci přírody, kteréje díky minimu turistů v Rumunsku takřka neporušená a plná původních druhů, rozhodně nebudou zklamaní. Dovolenou v Karpatech tak jednoznačně lze doporučit. Konkrétně poznávací zájezd do rumunských hor z portfolia cestovní kanceláře Redok, který vás zavede do míst téměř nedotčených lidskou civilizací. Čekají vás hluboké lesy, zaříznutá údolí, louky se stády ovcí a polodivokých koní. Místo přímo stvořené pro básníky a snílky. Stejně jako pro všechny, kteří alespoň na pár vzácných okamžiků chtějí uniknout před civilizací.

Dovolená v Rumunsku

Jezděte s profesionály


Náš zájezd do Rumunska je vyladěný do posledního detailu. Čeká vás sedmidenní program, který vás určitě nezklame.
 
 
Typy zájezdů
Vyhledat zájezd
a

a

TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací
E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit