Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

Dovolená na Madeiře

Chcete skloubit relaxaci u moře s poznáváním památek a toulkami přírodou? Jeden z našich tipů - Navštivte Madeiru, portugalské souostroví, které vás okouzlí svými krásami, přírodním bohatstvím, historickými památkami, azurovým mořem a nádhernými plážemi.

Madeira – exotický ráj, který si podmaní každého

Vyrazte na Madeiru, do exotického ráje, který si dokáže podmanit každého. Madeira je místem, které si vás získá svojí rozmanitostí. Právem se jí přezdívá „Ostrov květů“ nebo také „Ostrov věčného jara“. Díky příznivým teplotám láká k návštěvě po celý rok. Dovolená na Madeiře bude pro vás dokonalým odpočinkem, novým poznáním a skvěle využitým časem. Není žádný div, že se sem spousta turistů vrací. Skvělou volbou a kompromisem je aktivně-odpočinkový pobyt, během kterého budete mít možnost si nejenom odpočinout na pláži, ale také poznat zajímavá místa.

Poznávací zájezd na Madeiru

Co podniknout na Madeiře

Zelený klenot Atlantiku učaruje i vám. Madeira je skvělou volbou pro všechny bez ohledu na věk. Dovolená v tomto exotickém ráji nabízí pro každého něco. A co byste si neměli na tomto ostrově nechat uniknout? Na několika místech na ostrově se nachází tzv. levády. Jedná se o jakýsi systém zavlažování celého ostrova a z pěších cest nabízí krásné výhledy. Uchvátí vás i tropické zahrady a botanická zahrada. Zážitkem vám bude i vyjížďka lanovkou, která se řadí mezi nejpopulárnější turistické atrakce.

Nabitý program poznávacích zájezdů

Skvělou volbou jsou poznávací zájezdy se zajímavým programem, který vám umožní poznat známá i méně známá místa. Poznávací zájezdy na Madeiru mají nabitý program, takže se nudit rozhodně nebudete. Během pobytu navštívíte třeba nejvyšší horu, rybářskou vesničku, užijete si výlet lodí nebo se budete moci věnovat individuálnímu programu.

Typy zájezdů
Vyhledat zájezd
a

a

TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací
E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit