Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

Dovolená na tohle léto? Máme tip! Slovinsko a Sicílie

Máte rádi poznávací dovolené? A chcete toho za co nejkratší čas vidět co nejvíce? Představíme vám to nejlepší z celé země.
Tentokrát pro vás máme tipy na dvě lokality: Překrásné Slovinsko v Alpách a naprosto unikátní ostrov Sicílie, v němž se mísí kultury.

Úžasná příroda Slovinska


Vynikající volbou pro letošní rok je dovolená ve Slovinsku. Země toho nabídne neskutečně mnoho, od ledovcových jezer přes Julské Alpy až po moře.
Pokladem země je Bledské jezero, který by neměl chybět v žádném zájezdu do Slovinska. I městečko Bled je pohádkové. Z vodních krás však musíme jmenovat také vodopády Savice a Bohinjské jezero. Z těch horských pak samozřejmě Triglavský park se všemi jeho atrakcemi, jako je Vršič, pramen řeky Soča nebo Predelské jezero.
Ta správná dovolená ve Slovinsku a přírodní skvosty na vás čekají na každém kroku. Postojnská jama je největší krápníková jeskyně v Evropě, unikátní je i metropole Lublaň či přímořské městečko Piran. Seznam zdejších krás je prostě nekonečný.

Dovolená ve Slovinsku

Sicílie – největší ostrov Středozemního moře


Dalším tipem je dovolená na Sicílii. Tento ostrov byl v minulosti pod nadvládou mnoha kultur, výsledkem je tedy jedinečný mix stylů a prostředí, kde se jako cizinci rozhodně nebudete cítit nezvaní. Ačkoliv je dostupná Sicílie letecky z Vídně i Prahy, velkým zážitkem je také vydat se sem trajektem třeba z Neapole přímo do Palerma.

Palermo je domovem skvostné architektury a významným centrem ostrova. Na západě navštívíte město Erice na mýtické hoře, Agrigento se známým chrámem, na východě zase Catanii umístěnou pod tyčící se Etnou.
Zájezd do Sicílie by rozhodně měl zahrnovat i návštěvu přilehlých ostrovů, třeba těch Liparských, jež jsou vulkanického původu. Pobyt na pláži s černým pískem je zážitkem.

Dovolená na Sicílii
 
 

Zájezdy do Slovinska 2022

Slovinsko, Itálie - Mořské lázně
Slovinsko - přírodní skvosty
Slovinsko - mořský park Laguna
Slovinsko - Triglavský Národní Park, jezera Bled a Bohinj

Zájezdy na Sicílii 2022
Itálie - Sicílie - Ostrov Boha Slunce (letecky)
Itálie - Sicílie - Ostrov Boha Slunce (autobusem)
 
Typy zájezdů
Vyhledat zájezd
a

a

TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací
E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit